تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DNV Software Sesam Marine v2013 – Win

Sesam Marine

یک نرم افزار فوق العاده بوده که با طراحی و شبیه سازی مدل های سه بعدی میتواند به تحلیل و آنالیز عملیات دریایی مانند حمل و نقل، ایجاد برج ها و سازه های شناور، تجهیزات زیر دریایی و… بپردازد. به کمک

نرم افزار Sesam Marine

به راحتی عملیات دریایی و زیر دریایی را شبیه سازی کرده و بر روی آنها تغییرات گسترده ایجاد کنید. Sesam Marine کمک میکند تا خطرات احتمالی ناشی از سازه های دریایی و یا عملیات دریایی را تا حد چشمگیری کاهش دهیم، به این صورت که قبل از شروع به عملیات و ساخت سازه ها میتوان آنها را به صورت سه بعدی طراحی و سپس عملکرد آنها را شبیه سازی کرد و در نهایت مشکلات و معایب آنرا برطرف کرد. نتایج نهایی از عملکرد هر بخش را میتوانید به کمک نمودار ها و دیگر ابزار های تحلیل و بررسی کرده و آنها را با موارد دیگر مقایسه کنید. طیف گسترده ابزار ها در این برنامه باعث شده تا مهندسان هیچ گونه کمبودی از جهت ابزاری نداشته و بتوانند به راحتی با استفاده از ابزار های گوناگون طرح ها و ایده های خود را رسم کنند. همچنین از این برنامه فوق العاده میتواند در فرایند های نفتی، ایجاد سکوهای نفتی و… استفاده کرد.
نام: Sesam Marine
حجم فایل: 397 مگابایت
شرکت سازنده: DNV
تاریخ انتشار: 2013
ورژن: v2013
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

DNV Software Sesam Marine v2013 - Win

Offshore operations such as the transportation and installation of floating structures, as well as the installation of submarine equipment in deep areas with harsh climates are one of the engineering challenges. Sesam Marine software simulates offshore operations by providing 3D models to help solve these challenges.

لینک دانلود