دانلود بازی اندروید Doctor McWheelie v1.2.19

Doctor McWheelie

درباره یک دختر بچه کوچک است که سوار بر ماشین زرد رنگ خود است و قصد دارد به مقصد خود که دیدار یک دوست است برسد و شما باید به این دختر کوچک کمک کنید موانعی که سر راهش است را پس بزند و به مقصد خودش برسد . شاید مار ساده ای به نظر برسد اما در واقع چالش برانگیز تر از چیزی است که فکر می کنید . دختر کوچک در

بازی Doctor McWheelie

بسیار عجله دارد و نمی تواند صبر کند پس به او کمک کنید و موانع را پشت سر بگذارید تا بتواند دوستش را ببیند . موانع سر راه شما بسیار سخت و چالش برانگیز هستند اما شما از پس همه آنها بر میایید و نگران چیزی نباشید فقط حواستان را جمع کنید که چگونه رانندگی می کنید . در بازی Doctor McWheelie بیش از 18 مرحله چالش برانگیز وجود دارد به همراه ماجراها و سرگرمی هایی که از آن لذت خواهید برد . پس هر چه سریع تر به دکتر مک ولی کمک کنید و تمامی مراحل را پشت سر بگذارید . این بازی مناسب هر سنی می باشد و همه می توانند از آن لذت ببرند .
نام: Doctor McWheelie
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: Project First LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.19
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجرایی ، اکشن ، ماشین سواری
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Doctor McWheelie - v1.2.19

Little clever girl Doctor McWheelie is driving her yellow car. She is in a hurry. Help Dr. McWheelie to pass all obstacles and collect all bolts.18 levels of adventures and fun. Try to pass all levels and collect all bolts.Fits for kids of any age.

لینک دانلود