دانلود بازی آنلاین Dominance

Dominance

بازی اکشن و به صورت نمایش از بالا به پایین است که می توانید آن را به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان و یا علیه دیگر بازیکنان انجام دهید . در این بازی باید نیروها و شخصیت های قهرمانی خودتان را انتخاب کنید ، آنها را مرتب کنید ، قدرتها و سلاح هایشان را به روز رسانی کنید و به میدان نبرد بروید . در بازی Dominance در یک میدان نبرد با 20 نفر دیگر قرار می گیرید که می تواند به صورت تیمی باشد یا به صورت تک به تک و تا جایی که می توانید زنده بمانید و به نوعی در زمین بازی سلطه گر باشید . از دیگر امکانات

بازی Dominance

می توان به : از بین بیش از 8 شخصیت و قهرمان که هر کدام دارای توانیی منحصر به فردی هستند یکی را انتخاب کنید ، زمین های بازی متنوع و بزرگ که هر کدام نقطه ضعف ها و قدرتهایی دارند و می توانید یکی را انتخاب کنید و در هر کدام با استفاده از تاکتیک هایی به پیروزی برسید ، دشمنانتان را با استفاده از انبار اسلحه بزرگی که دارید شکست دهید و تنها بازمانده در زمین بازی شوید ، سلاح های مختلفی در بازی وجود دارد که می توانید هر کدام را که بخواهید انتخاب کنید اما دقت کنید سلاح و تجهیزاتی که انتخاب می کنید متناسب شخصی و قهرمانی که انتخاب می کنید باشد و … اشاره کرد . 
نام: Dominance
شرکت سازنده: Inpleron LTD
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Inpleron LTD
رمز فایل: www.download.ir

Dominance

Pick and level up your hero characters - and then set up the perfect loadout of melee & ranged weaponry, armor and grenades! Fight 20 other players on a large-scale area and become the last one standing to prove your Dominance.Choose between 8+ distinct characters - each with a set of passive and active skills to use in combat, and level them up as you fight .

لینک دانلود