دانلود بازی اندروید Doodle Devil HD Free v2.7.11

Doodle Devil HD Free

نام بازی با بیش از 150 میلیون کاربر در سراسر جهان که این بازی را یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی می کند . در این بازی سروکار شما با شیطان است و باید 7 گناه کشنده جهان را کشف کنید و در این راه باید پازل ها را حل کرده و به شانس خود در برخی موارد روی آورید . این بازی یکی از سرگرم کننده ترین و اعتیاد آور ترین بازی های موجود بوده که می تواند ساعت های زیادی شما را میخکوب کند . این بازی تا کنون به 13 زیان مختلف جهان از جمله انگلیسی ، آلمانی ، هلندی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، روسی ، ژاپنی ، چینی ، کره ای ، پرتغالی ، سوئدی و لهستانی ترجمه شده است .

بازی Doodle Devil HD Free

در آخرین نسخه خود گرافیک بازی را به حد زیادی بهبود بخشیده و شما شاهد گرافیکی منحصر به فرد بازی خواهید بود که شما را جذب صحنه های خود می کند . بازی حالتی کمدی و خنده دار دارد که بسیار بازی را جذاب خواهد کرد . شاید بازی Doodle Devil HD Free خلاقانه و هوشمندانه ترین بازی پازلی باشد که تا کنون ساخته شده است پس پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید .
نام: Doodle Devil HD Free
حجم فایل: 55 مگابایت
شرکت سازنده: JoyBits Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.7.11
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - فکری
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Doodle Devil HD Free - v2.7.11

The Power of Destruction is in Your Hands!
While Doodle God was busy creating the universe, Doodle Devil was also having some fun. The same addictive, puzzle game play that made Doodle God a hit is back but with an evil twist. Discover the seven deadly sins and watch as the world crumbles at your fingertips as you create thousands of dastardly deeds. Combine fire, earth, wind & air to create demons, beasts, zombies... and much more. Being bad has never been so much fun!

لینک دانلود