تبلیغات
تبلیغات

دانلود پلاگین Dotec-Audio Plugins Bundle v2020.02 – Win

Dotec-Audio Plugins Bundle

یک پلاگین فوق العاده و منحصر به فرد برای میکس موسیقی های شما میباشد. این پلاگین در اصل یک پک عظیم از افکت ها و ابزار های میکس و مسترینگ بوده که به شما اجازه میدهد تا تمامی حرکات و صوت ها و فرکانس های موسیقی خود را تغییر داده و آنها را مطابق با سلیقه خود میکس کنید. برخی کاربران از صدای موسیقی های خود لذت نبرده و همیشه به دنبال نرم افزاری برای تغییر صدا و فرکانس های موسیقی خود هستند، امروز ما برایتان یک پک فوق العاده که شامل طیف وسیعی از ابزار ها برای میکس میباشد را آورده ایم. به کمک

پلاگین Dotec-Audio Plugins Bundle

میتوانید به طور کامل تمامی زیر ساخت های موسیقی را به کمک هدفون و یا اسپیکر خود احساس کنید. همانطور که گفته شد Dotec-Audio Plugins Bundle شامل چندین پلاگین بوده که هرکدام فعالیت منحصر به فردی داشته اما در حالت کلی به یکدیگر متصل اند، همین تنوع در تنظیمات موسیقی باعث شده تا یک پک جامع برای دوستداران میکس به شمار رود. اکولایزر های موسیقی خود را تنظیم کرده و آنها را با یکدیگر با بهترین کیفیت ممکن میکس کنید.
نام: Dotec-Audio Plugins Bundle
حجم فایل: 41 مگابایت
شرکت سازنده: Dotec-Audio
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v2020.02
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Dotec-Audio Plugins Bundle v2020.02 - Win

If you are not happy with your system sound you need Dotec_Audio Plugins, this pack has a great set of tools to make your system sound great. By using these plugins you can feel the actual loud and crisp sound from your speakers or headphones.

لینک دانلود