تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Downfall

Downfall باز سازی یک بازی ترسناک قدیمی با همین عنوان می باشد ، یک بازی ترسناک ماجراجویی می باشد که سازندگان در بازسازی این عنوان پا ا فراتر گذاشته و تصمیم گرفتند تا المان های جدیدی وارد بازی کنند و از این طریق طرفداران سبک ترسناک جدید را نیر بسوی خود جذب کنند . ساخت بازی Downfall هنگامی آغاز شد که سازندگان تصمیم گرفتند عنوان قبلی را به درخواست زیاد طرفداران این سری به استیم بیاورند اما به دلیل مشکلاتی که در کد نویسی این بازی وجود داشت امکان پورت مستقیم به استیم نبود و به همین دلیل سازندگان تصمیم گرفتند که این عنوان جذاب را بازسازی کنند . مسئولیت ساخت این بازی برعهده استودیوی مستقل Harvester Games بوده است که این استودیو یکی از استودیوهای مستقل و موفق می باشد و تمرکز خود را بر روی داستان سرایی بسیار قدرتمند در بازی های ترسناک قرار داده اند . این استودیو تا کنون موفق به ساخت دو عنوان قدرتمند با نام های The Cat Lady در سال 2012 و بازی Downfall را در سال 2009 ساخته است که در سال 2015 تصمیم گرفتند این عنوان را با گرافیکی بالاتر و گیم پلی جدید راهی بازار کنند .

سایر توضیحات : گیم پلی 2D این بازی شما را وارد فضایی ترسناک می کند که با ترکیب گرافیک زیبا و هنری آن شما را مجذوب صحنه های نفس گیر خود می کند ، طراح گرافیک این بازی برای این بازی از یک گرافیک هنری بسیار زیبا استفاده کرده است بطوری که شما در ساعات اول بازی خود سخت درگیر گرافیک هنری چشم نواز بازی خواهید شد . یکی از نکات جالب این عنوان تغییراتی می باشد که سازندگان در بازسازی این عنوان اعمال کرده اند برای مثال در نسخه 2009 این عنوان بازی از قابلیت سیو خودکار بهره نمی برده است و سیستم کنترل بازی بسیار پیچیده بوده است اما سازندگان در بازسازی این عنوان این امکانات را به بازی اضافه کرده اند .  داستان این بازی یکی از نکات بسیار جذاب و درگیر کننده این بازی می باشد . هتل Quiet Haven در ابتدا قرار بوده است که یک هتل آرام و دوست داشتنی باشد که جویی و ایوی در طول سفرشان تصمیم گرفتند که یک شب در این هتل اقامت داشته باشند ، اما بزودی این هتل زندگی آنها را دست خوش تغییرات بسیاری کرد ایوی ناگهان دچار حملات عصبی شدیدی می شود و پس مدت کوتاهی جویی او را گم می کند و هیچ کجا اثری از او یافت نمی شود . جویی تا صبح بدنبال همسر گمگشته خود می گردد اما صبح هنگام متوجه حقیقت وحشتناک تری در رابطه با این هتل مرموز می شود این هتل دیگر شباهتی به هتلی که آنها شب قبل در آن اقامت داشتند ندارد ، حال جویی باید خود و همسر مفقودش را از این کابوس جهنمی برهاند .

دانلود بازی کامپیوتر Downfall

مشخصات بازی :نام بازی : Downfallپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Harvester Gamesمنتشر کننده : Harvester Gamesسبک بازی : ترسناک – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Downfall

لینک دانلود