دانلود بازی اندروید Diamond Quest: Don’t Rush v2.56

Diamond Quest: Don’t Rush

یک بازی اندروید در زمینه گیم های ماجراجویی و فکری می باشد. در این بازی شما در نقش یک ماجراجو وارد جنگل هایی در غرب آفریقا با نام Angkor Wat خواهید شد. در اینجا وظیفه اصلی شما ماجراجویی، حل کردن پازل های مختلف و در نهایت کشف گنجینه های ارزشمند مخفی شده در درون اعماق جنگل می باشد. در طی مسیر، موانع و چالش های بسیار زیادی بر سر راه شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از قدرت تفکر خود باید تمامی آنها را حل نموده و به مقصد نهایی نزدیک شوید. گیم پلی و روش انجام بازی به ساده ترین شکل ممکن صورت گرفته است که از این جهت تمامی سنین می توانند از این بازی محبوب استفاده نمایند. از ویژگی های

بازی Diamond Quest: Don’t Rush

می توان به ذخیره خودکار مراحل اشاره نمود. در واقع اگر در حین یک مرحله با شکست مواجه شوید، لازم به انجام آن مرحله از ابتدا نمی باشد و می توانید به سرعت و از محلی مورد نظر بازی را دوباره شروع نمایید. این بازی توسط شرکت Bounce Global طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.5 و دانلود بیش از 1 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی به یکی از برترین بازی های ماجراجویی در سیستم عامل اندروید تبدیل شود.
نام: Diamond Quest: Don't Rush
حجم فایل: 33 مگابایت
شرکت سازنده: Bounce Global
ورژن: v2.56
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: بالای 3 سال
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Diamond Quest: Don't Rush v2.56

In Diamond Quest: Don't Rush!, you are an intrepid explorer, pressing deep into the jungles of Angkor Wat temple, the dungeons of Bavaria castle, and the icy Tibet caves. Your quest is collect a series of gems before heading for an exit that leads to the next room. In your adventure, you must cut through leaves, break cobwebs to find the precious jewels. Gravity takes hold of precariously balanced boulders and sends them toppling down to smash any slow moving creatures, yourself included. At the end of each map, you must defeat a boss monster to escape for the next locale.

لینک دانلود