دانلود بازی کامپیوتر Draw a Stickman: EPIC 2 نسخه Portable

Draw a Stickman: EPIC 2

بازی ماجرایی و نقش آفرینی است که در آن شما باید با قدرت تخیل خودتان دنیای خودتان را بسازید و قهرمان داستانی که خودتان آن را به وجود آورده اید را راهنمایی کنید . در این بازی شما وارد یک سرزمین داستانی جادویی می شود ، جایی که پر از راز و رمز و شگفتی است و موجوداتی مبهم و غیر معمول دارد . پس وارد دنیای آن شوید و خلاقیت خودتان را محک بزنید ، نقاشی کنید ، معماها را پیدا و حل کنید و قهرمانتان را به انتهای داستان بازی برسانید . بازی Draw a Stickman: EPIC 2 با یک داستان جدید و اما این بار خطرناک شما را مدتی سرگرم می کند . پس همین حالا مدادتان را بردارید ، قهرمان داستانتان را بکشید و دوستی که با آن این سفر طولانی را طی می کنید را رسم کنید . این بازی نسخه دوم از بازی های مرد چوبی را بکش می باشد که داستانی زیبا دارد و در آن می توانید تبدیل به یک قهرمان شوید . در این نسخه از بازی ویژگی جدیدی وجود دارد که شما در آن می توانید خلاقیت های خودتان را برای دوستانتان ارسال کنید و آنها نیز می توانند از نقاشی های شما در ماجراجویی ها خودشان استفاده کنند . در

بازی Draw a Stickman: EPIC 2

امکان نبرد های حماسی وجود دارد که شما باید آنها را مدیریت کنید . قهرمان بازی توسط شما کشیده شده است و بهتر است که سلاح آن را نیز خودتان بکشید و با آن به جنگ و رویارویی با دشمنان بروید . همچنین می توانید از محیط بازی نقشه برداری کنید و آن را برای دوستانتان ارسال کنید تا آنها نیز از آن نقشه استفاده کنند . این بازی همان دنباله ای است که شما منتظر آن بودید و مطمئنا شما را وادار می کند تا از خلاقیت خودتان استفاده کنید و دنیایی که دوست دارید را با یک مداد جادویی خلق کنید . 
نام: Draw a Stickman: EPIC 2
حجم فایل: 90 مگابایت
شرکت سازنده: Hitcents
تاریخ انتشار: 2015
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Hitcents
رمز فایل: www.download.ir

Draw a Stickman: EPIC 2 - Portable

Grab your pencil and get ready for the most creative DRAW A STICKMAN adventure yet . Imagination is the key, as you enter a magical storybook land full of mystery and wonder, unusual creatures, and enigmatic puzzles! Create your own original stickman, and then watch it come to life in DRAW A STICKMAN: EPIC 2! Challenge yourself to unlock every secret, collect every drawing, and share your creativity with the world .

لینک دانلود