تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dread X Collection 2 نسخه HOODLUM

Dread X Collection 2

دومین نسخه از بازی Dread X Collection است که وقایع و اتفاقات نسخه پیشین را دنبال می‌کند. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی بازی خودش را درون یک اتاق تاریک و قفل شده که با سوسو نوری از جانب یک تلویزیون کوچک روشن شده است پیدا می‌کند. در اطراف شما تعداد زیادی قفس‌های فلزی وجود دارد که در هر کدام از آن‌ها یک نوار صوتی گنجانده شده است. در دوردست‌ها و در یکی از گوشه‌های اتاق، مجسمه‌ای عجیب و ترسناک خودش را از میان سایه‌ها به شما نشان می‌دهد. در همین حین است که یک صدای مرموز و ترسناک سکوت تلخ اتاق را شکسته و به شما دستور می‌دهد تا کلید روی دستگاه VCR را بردارید و یکی از قفس‌ها را باز کنید. بعد از باز کردن قفس، یک نوار پیدا می‌کنید که باید آن را درون دستگاه گذاشته و از محتویات آن اطلاع حاصل کنید. روایت داستانی بازی Dread X Collection 2 بسیار ترسناک است و در قالب 12 مرحله یا مینی گیم به شما ارائه می‌شود. شما وظیفه دارید تا در اولین قدم کلید بازگشایی قفس‌ها را پیدا کرده و محتویات درون نوارها را مشاهده کنید.
نام: Dread X Collection 2
حجم فایل: 5.4 گیگابایت
شرکت سازنده: David Szymanski, Torple Dook, Lovely Hellplace, Scythe Dev Team, Mahelyk, Secret Cow Level, panstasz, Bathysfear Labs, Daniel Mullins Games, Wither Studios, Akabaka, Vidas Salavejus, Wayward Preacher, John Szymanski
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dread X
رمز فایل: www.download.ir

Dread X Collection 2 - HOODLUM

You find yourself locked in a small room illuminated only by the hazy glow of a single TV. Around you are a collection of tapes, trapped within steel coffins. A strange statue looms in the shadows. An unknown voice breaks the silence. It tells you to check the top of the VCR for a key. You pick it up. You use it to unlock one of the metallic cases.

لینک دانلود