تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DUMo (Drivers Update Monitor) v2.22.1.104 نسخه ویندوز

(DUMo (Drivers Update Monitor

نرم افزاری کاربردی برای هر سیستم و دستگاه کامپیوتری است که از نسخه ویندوز استفاده می کند . با کمک این نرم افزار می توانید درایور های دستگاه ویندوزی خودتان را همیشه به روز نگه دارید و همواره آخرین نسخه از این درایور ها را بر روی سیستم خودتان داشته باشید . با کمک

نرم افزار (DUMo (Drivers Update Monitor

سخت افزار شما آخرین درایور ها را دریافت می کند و به همین خاطر در بهترین حالت کار می کند و از تهدیدات ایمنی که به خاطر نسخه قدیمی درایور ها برای شما ممکن است پیش بیاید در امان خواهید ماند و همین امر باعث طولانی شدن عمر قطعات سخت افزاری شما می شود . چندی از ویژگی های نرم افزار (DUMo (Drivers Update Monitor شامل : محیط کاربر پسند و ساده نرم افزار ، تشخیص خودکار سخت افزار شما و دریافت خودکار آخرین نسخه های درایور ، دریافت نسخه های درایور مطابق با نسخه ویندوز نصب شده شما ، پیدا کردن بهترین و سازگار ترین نسخه نصبی مخصوص دستگاه شما ، به روز رسانی خودکار تنها با یک کلیک و … می شود . با نصب این نرم افزار کاربردی از به روز بودن همیشگی سیستمتان اطمینان حاصل کنید .
نام: (DUMo (Drivers Update Monitor
حجم فایل: 3.2 مگابایت
شرکت سازنده: KC Softwares
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.22.1.104
فرمت فایل: exe
رمز فایل: www.download.ir

DUMo (Drivers Update Monitor) - v2.22.1.104 - Win

This program keeps your PC up-to-date & safe by using the most recent version of required hardware drivers.This way, your hardware works at its best while keeping your device safe from any threats. This also helps in extending life of your hardware components.

لینک دانلود