دانلود بازی کامپیوتر Dungeon Gambit Boy نسخه Portable

Dungeon Gambit Boy

عنوانی اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 و توسط شرکت‌های Dosane Games و Orlyapps طراحی و منتشرشده است. شخصیت اصلی بازی Dungeon Gambit Boy جوانی روستایی و شجاع است که باید به جهانی در اعماق غارها به نام Blaite رفته و افراد گم‌شده در آن را نجات دهد. در طی این مسیر، او وارد ماجراجویی‌های بسیار زیادی می‌شود که در هرکدام در نوع خود جذاب و سرگرم‌کننده است. او در عین اینکه روحیه جنگجو و خشنی دارد بسیار حیله‌گر و چابک است. با پشت سر گذاشتن هر مانع، بازی به‌طور خودکار امتیازی برای شما در نظر می‌گیرد که در ارتقا و خرید آیتم‌های جدید موردنیاز است. خطر در همه جای گیم پلی حضور دارد و در هرلحظه ممکن است شکست بخورید. در درون غارها و حفره‌ها، بمب‌ها و موانع زیادی وجود دارند که هرکدام از آن‌ها قابلیت این رادارند تا شمارا بکشند.

 بازی Dungeon Gambit Boy

درمجموع صد سطح (level) مختلف ارائه می‌دهد که هرکدام به‌نوعی چالش‌برانگیز خواهد بود. در کنار حالت بخش کمپین، حالتی جدید به نام Versus نیز در بازی تعبیه‌شده است که سطح‌هایی جداگانه و مخصوص به خود دارد. در ابتدای بازی به شما این امکان داده می‌شود تا بین دو شخصیت اصلی که یکی دختر و دیگری پسر است یکی را انتخاب کنید. سلاح اختصاصی شخصیت دختر چاقو و سلاح شخصیت پسر تیرکمان است. 
نام: Dungeon Gambit Boy
حجم فایل: 163 مگابایت
شرکت سازنده: Dosane Games
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Orlyapps
رمز فایل: www.download.ir

Dungeon Gambit Boy - Portable

Dungeon Gambit Boy is a constantly aggressive platform game, on which you’re a boy that lives in the caverns and must rescue the missing villagers within the long paths of the Blaite universe, wearing fancy clothing, a bow and his funny and defenseless fists.

لینک دانلود