تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Dungeon Hunter Champions v1.8.36

Dungeon Hunter Champions

نام یک بازی آنلاین سبک PRG فوق العاده جذاب و محبوب که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما باید در بازی گروه و استراتژی های جنگی خود را مشخص کرده و سپس در نبرد و مبارزه های 5 در مقابل 5 شرکت کرده و گروه برنده امتیاز و منابع بازی را کسب خواهد کرد . شما می توانید در طول بازی قهرمان مورد نظر خود را ارتقاء داده و قدرت های او را بیشتر کنید تا گروه خود را قوی تر سازید . گروه های برتر جهان در این بازی مشخص بوده و شما می توانید با تقویت خود و رساندن خود به گروه های برتر این بازی اکانتتان را به شهرت برسانید . از دیگر قابلیت و ویژگی های

بازی Dungeon Hunter Champions

می توان به مواردی همچون : جمع آوری 250 قهرمان مختلف در بازی ، ساخت قهرمانان از جمع آوری منابع و عناصر موجود در بازی ، دارای Boss های مختلفی در بازی ، بازی به صورت کاملا آنلاین و دارای هزاران آیتم مختلف اشاره کرد . گرافیک بازی بسیار با کیفیت و پیشرفته می باشد .
نام: Dungeon Hunter Champions
حجم فایل: 82 مگابایت
شرکت سازنده: Gameloft SE
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.8.36
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Dungeon Hunter Champions - v1.8.36

Join thousands of players in the ultimate online Action-RPG: Customise your team of Champions, embark on an epic adventure and clash with enemies in real-time 5v5 battles. Welcome to Dungeon Hunter Champions.

لینک دانلود