تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Earth Atlantis نسخه ALI213

Earth Atlantis

عنوانی در سبک اکشن است که در سال 2019 و توسط استودیو Pixel Perfex و Headup طراحی و منتشرشده است. داستان بازی ازاین‌قرار است که تغییرات بزرگ اقلیمی بالاخره در اواخر قرن 19 به اوج خود رسید و بشریت به‌کلی نابود گشت. 96 درصد خشکی‌های زمین درنتیجه گرما و ذوب شدن آب یخچال‌ها به زیر آب فرو رفت اما هیچ‌کدام از این‌ها مشکل اصلی نیست. ربات‌ها تنها بازماندگان این انقراض بزرگ بودند و درنهایت به شکل موجودات دریایی ظاهر شدند. اقیانوس‌ها مملو از موجودات هیبریدی است که ترکیبی از ماشین و بدن موجود زنده می‌باشند. این هیولاها در حال شکار آخرین بازماندگان انسان‌ها هستند و انواع جنایات را مرتکب می‌شوند. در چنین شرایطی است که شما به‌عنوان یک شکارچی ماهر وارد داستان شده و ماجراجویی‌های خطرناکی آغاز می‌کنید. تاکنون بازی‌های آخرالزمانی زیادی منتشرشده است که هرکدام کم‌وبیش موفق بوده‌اند اما این عنوان متمایز است زیرا جهان آخرالزمانی را به زیر آب‌ها برده است و به‌جای موجودات بیولوژیکی از موجودات هیبریدی به‌عنوان خطری برای بقای انسان‌ها بهره برده است. توسعه‌دهندگان برای طراحی گرافیک هنری

بازی Earth Atlantis

از سبک Old Sketching استفاده کرده‌اند که بسیار زیبا و چشم‌نواز است. درمجموع دو حالت مختلف برای بازی در عنوان Earth Atlantis گنجانده‌شده است که Quest mode و Hunter mode نام دارد. 4 زیردریایی مختلف با سلاح‌های منحصربه‌فرد در بازی وجود دارد که به‌مرورزمان و با پیشرفت در روند بازی در دسترس قرار خواهند گرفت. 
نام: Earth Atlantis
حجم فایل: 191 مگابایت
شرکت سازنده: Pixel Perfex
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: ALI213
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Headup
رمز فایل: www.download.ir

Earth Atlantis - ALI213

"The Great Climate Shift" struck at end of the 21st century. Ninety six percent of the earth’s surface is underwater. Human civilization has fallen. Machines have adopted the shape and form of marine animals.

لینک دانلود