تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Easy Video Logo Remover v1.4.2 نسخه ویندوز

Easy Video Logo Remover

همانطور که از نامش پیداست یک ابزار ساده میباشد که به شما کمک میکند تا فایل های ویدیویی و یا تصاویر خود را با درج و یا حذف لوگو بهبود بخشید. همانطور که میدانید هنگامی که از سایت های دانلود فیلم، ویدیو و یا کلیپی را دریافت میکنید اغلب دارای لوگوی سایت میباشند، که ممکن است هنگام تماشای فیلم احساس خوبی به شما دست ندهد، به همین دلیل

نرم افزار Easy Video Logo Remover

به کمک شما آمده تا از شر این نوع لوگو ها راحت شوید. همینطور برعکس این موضوع نیز صادق میباشد یعنی Easy Video Logo Remover به شما اجازه میدهد تا لوگوی خود را برروی فیلم و یا کلیپ خود درج کنید تا دیگران نتوانند از روی آن کپی کنند. این کار بدون هرگونه مشکلی در ویدیو و یا کلیپ انجام میشود، همچنین رابط کاربری فوق العاده و ساده برنامه نیز باعث شده تا کار با آن نیازمند مهارت خاصی نباشد و همه بتوانند به راحتی با چند کلیک ساده لوگوی درج شده روی فیلم هارا حذف و یا لوگوی خود را برروی کلیپ ها و تصاویر درج کنند.
نام: Easy Video Logo Remover
حجم فایل: 17.4 مگابایت
شرکت سازنده: dandans
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Easy Video Logo Remover v1.4.2

Easy Video Logo Remover is a simple tool that enables you to improve the image in a video file, by removing watermark insertions, such as logos, signatures or subtitles. The software allows you to clear the image, in order to enjoy watching the video/movie without being distracted by the logo on the screen.

لینک دانلود