دانلود نرم افزار ElcomSoft Advanced Intuit Password Recovery v3.10.482 ویندوز

ElcomSoft Advanced Intuit Password Recovery

یک ابزار فوق العاده و کاربردی بوده که میتواند رمز عبور فایل های Intuit Quicken و QuickBooks را برایتان پیدا کرده و آنها را بازگشایی کند. همانطور که میدانید یکی از دغدغه های ما در هر زمینه ای فراموش شدن پسورد میباشد، با افزایش فعالیت در فضای اجتماعی و قرار دادن پسورد های متفاوت باعث شده تا رمز عبور برخی موارد را فراموش کنیم. سیستم بازیابی رمز عبور در اکثر این موارد وجود دارد، اما اگر ایمیل و یا شماره ای جهت بازیابی نداده باشیم چگونه میتوانیم رمز عبور را پیدا کنیم! اینجاست که نرم افزار ElcomSoft Advanced Intuit Password Recovery به کمک شما آمده و به شما این اجازه را میدهد تا به راحتی رمز عبور Quicken و QuickBooks را بازیابی کنید. روش کار

ElcomSoft Advanced Intuit Password Recovery

به این صورت است که ابتدا با حمله به پسورد، رمز عبور فایل های Intuit Quicken .QDF را بازگشایی کرده و سپس فورا به بازگشایی QuickBooks .QBW میپردازد. علاوه بر این سرعت فوق العاده ای که این برنامه در فرایند بازیابی دارد باعث شده تا بازخورد های فوق العاده ای را دریافت کند. به نحوی که این برنامه با کارت گرافیک gtx 1080 میتواند به 1.2 میلیون پسورد در هر ثانیه حمله کند، که رقم بینظیری میباشد.
نام: ElcomSoft Advanced Intuit Password Recovery
حجم فایل: 50 مگابایت
شرکت سازنده: ElcomSoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.10.482
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ElcomSoft Advanced Intuit Password Recovery v3.10.482

Recover lost and forgotten passwords to Intuit Quicken and QuickBooks files, including many localized and international variants. This program attacks passwords and unlocks Intuit Quicken .QDF documents and instantly unlocks password-protected and QuickBooks .QBW files.

لینک دانلود