تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EMCO Network Software Scanner v2.0.8.2833

EMCO Network Software Scanner

یک ابزار کاربردی بوده که به کاربران اجازه میدهد تا برنامه های نصب شده در شبکه ویندوز خود را ببینند. کسب اطلاعات هر برنامه نصب شده در هر جای شبکه ویندوز شما توسط

نرم افزار EMCO Network Software Scanner

جزو اهداف آن میباشد. برای هر سیستم این اطلاعات شامل نام برنامه، نسخه، تاریخ نصب و سایر موارد میباشد. علاوه بر این EMCO Network Software Scanner میتواند اطلاعات کاملی در رابطه با بروزرسانی برنامه ها به شما بدهد. اطلاعات ذخیره شده در برنامه ها به صورت UI به نمایش در می آیند که میتوان آنها را به یک فایل CSV تبدیل کرد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه رابط کاربری منحصر به فرد و ساده آن میباشد، به این صورت که به راحتی میتوانید با آن کار کرده نیاز به راهنمایی مقدماتی نخواهید داشت. اطلاعات موجود در رابطه با نرم افزار های نصب شده در یک بانک اطلاعاتی ذخیره میشوند، که میتوان آنها را با داده های قبلی مقایسه کرد. همچنین برنامه از WMA استفاده نمیکند به همین دلیل میتوان از آن در شبکه هایی که WMA غیرفعال است استفاده کرد.
نام: EMCO Network Software Scanner
حجم فایل: 59 مگابایت
شرکت سازنده: EMCO Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.8.2833
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

EMCO Network Software Scanner v2.0.8.2833

This program is an inventory tool that allows you to get information on applications installed anywhere on the network. For every PC, this tool collects information that includes the installed applications’ names, versions, installation dates and other parameters available in the Windows Add/Remove Programs list.

لینک دانلود