تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Imperator: Rome 1.4.2 نسخه مک

Imperator: Rome

جدیدترین بازی گرند استراتژیک استودیوی Paradox Development Studio می باشد و در قزن های پر سر و صدا و پر آشوبی جریان و ماجراهایی مانند تشکیل امپراتوری جایگزین اسکندر در شرق تا به وجود آمدن امپراتوری روم را به تصویر می کشد . اسکندر ، هانیبال ، سزار و ده ها نفر مانند این ها بودند که سرنوشت این قاره را شکل دادند . پادشاهان توانا ، ژنرال های باهوش و شاید خدایان نشانه های خود را در مدیترانه ی باستانی به جا گذاشته اند . در اطراف این دریا ، ملت های مختلف دات و فضیلت یک دیگر را در هنگام نبردهای شدید با یک دیگر آزمایش کردند . میراث فرهنگی و سیاسی آن ها اکنون کاملا جدا از آن چه که ما به عنوان تمدن غرب می شناسیم است . اکنون آیا شما در

بازی Imperator: Rome

این توانایی را دارید که تاریخ را تغییر بدهید ؟ این بازی شما را دعوت به این می کند که چالش های ساخت یک امپراتوری باشکوه در دوران کلاسیک را تجربه کنید . جمعیت امپراتوری خود را کنترل کنید ، مراقب خیانت ها باشید و به خدایان خود ایمان داشته باشید . این بازی شامل یک دنیای زنده با شخصیت های متفاوت می شود که هر کدام از آن ها مهارت و ویژگی منحصر به فرد خود را دارند و این دنیا در گذز زمان دچار تغییراتی می شود . این افراد ملت های شما را هدایت می کنند ، حاکم شهرها می شوند و به ارتش و ناوگان شما فرمان می دهند . شهروندان ، آزاده ها ، قبیله ها و برده ها ، هر کدام از این مردم فرهنگ و مذهب خاص خود را دارند . آن ها می توانند در ارتش ها به شما کمک کنند یا که کارهای دیگری را برایتان انجام دهند . مواظب سطح رضایت آن ها باشید ، زیرا که موفقیت شما به این مورد بستگی خواهد داشت .
نام: Imperator: Rome
حجم فایل: 2.57 گیگابایت
شرکت سازنده: Paradox Development Studio
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.4.2
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - تاریخی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paradox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Imperator: Rome 1.4.2 - Mac

Alexander. Hannibal. Caesar. These great men and dozens like them shaped the destiny of a continent. Mighty kings, clever generals and would-be gods made their mark on the ancient Mediterranean. Around this sea, close knit nations tested their mettle and virtue against each other in fierce combat, their cultural and political legacy now inseparable from what we understand as Western Civilization. But nothing was guaranteed. Can you change the course of history in Imperator: Rome?

لینک دانلود