نرم افزار ویرایش تصاویر Engelmann Media Photomizer v3.0.7242.24370

به روز رسانی :

1399/03/25 نسخه Engelmann Media Photomizer v3.0.7242.24370 اضافه شد.

Engelmann Media Photomizer

یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای مدیریت و ویرایش تصاویر های مختلف می باشد که به تازگی توسط کمپانی Engelmann برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . در این نرم افزار می توانید عکس های بی کیفیت خود را وارد کنید و با استفاده از ابزار های پیشرفته به ویرایش آن ها بپردازید .

نرم افزار Engelmann Media Photomizer

به صورت خودکار دارای یک موتور ویرایش تصویر می باشد که خیلی سریع و راحت عمل می کند . برای بسیاری از شما پیش آمده است که تصاویری را با دوربین و یا موبایل خود تهیه می کنید و آن ها دارای کیفیت مطلوبی نمی باشد ، شما می توانید با استفاده از این نرم افزار عکس خود را با کیفیت تر از قبل کنید و فیلتر های خاصی را به تصاویر اضافه کنید . نرم افزار Engelmann Media Photomizer می تواند ابزار بسیار خوبی برای عکاسان و کسانی که در زمینه ی کارهای عکاسی فعالیت می کنند ، باشد .

ویژگی های نرم افزار Engelmann Media Photomizer :

– بهینه سازی و تعمیر عکس های دیجیتال – دارای فیلتر مصنوع منظور از بین بردن نقص از تصاویر – دارای تابع تعمیر برای بهینه سازی عکس اسکن شده، به عنوان مثال برای از بین بردن اشک – دارای یک موتور ویرایشگر قدرتمند – اعمال فیلتر های مختلف بر روی تصاویر – بهینه سازی عکس های خود به صورت خودکار – دارای جنبه های تنظیم رنگ ، تشخیص شیء ، توزیع مجدد رنگ پذیری ، تعادل رنگ سفید ، resharpening و تنظیم سایه ، اشباع ، بهینه سازی کنتراست و روشنایی ، تصحیح تاریکی – از بین بردن مه و سایر تاثیرات نامساعد آب و هوایی – پشتیبانی از انواع زیادی فرمت های ورودی مانند : jpg, bmp , tiff, jpeg, tif, gif, png, jxr, hdp, wdp, ico, raw, orf, 3fr, raf, nrw, dng, arw, nef, x3f, srw, pef, rw2, mrw, mdc, mef, dcr, erf, crw, mos, cr2, sr2 – بهینه سازی دستی – خواندن و نمایش از فایل های EXIF  و GEO داده ها از عکس های دوربین های دیجیتال – قابلیت ایجاد تصاویر HDR

نام: Engelmann Media Photomizer
شرکت سازنده: engelmann
ورژن: v3.0.7242.24370
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Engelmann Media Photomizer v3.0.7242.24370

Collect, analyze, and optimally edit all possible situations. The software detects exactly the areas in the photo, which can be improved so that the picture editing occurs optimally. It is professional automation for those, who simply want perfect photo.

لینک دانلود