نرم افزار Engineered Software PIPE-FLO Pro 2018 v16.1.44900 ویندوز

Engineered Software PIPE-FLO

یک نرم افزار برای مدل سازی و تحیلی جریانات مایعات و سیالات است . این نرم افزار همه کاره در چرخه عمر سیستم لوله کشی سیالات به کار می آید و می تواند برای همه کسانی که در این صنعت فعالیت می کنند مفید باشد . از آنجایی که کلیه سیستم های لوله کشی دارای یک اصول اساسی در عملیات و فرآیند ها ، طراحی مهندسی ، مدیریت دانش ، سیستم های ارتباطی و مستند سازی هستند و نمی توان بعضی از امور را بدون یک مدل سازی 3 بعدی و دقیق ارائه کرد ، از این رو این نرم افزار به کار می آید و باعث می شود در وقت و هزینه صرفه جویی شود و یک سیستم بهینه لوله کشی را برای مشتریان و در صنعت مورد بهره برداری قرار دهیم . نرم افزار Engineered Software PIPE-FLO محصولی است که کاربردهای زیادی برای طراحی ، مدل سازی ، بهره برداری و تعمیر سیستم های لوله کشی سیال دارد ، همچنین این نرم افزار برای بهینه سازی و عیب یابی سیستم های لوله کشی موجود یا سیستم های جدید طراحی شده است و قادر است تا به روش های مختلفی سیستم ها را تجزیه و تحلیل کند . از دیگر امکانات

نرم افزار Engineered Software PIPE-FLO

بدین شرح است : طراحی سیستم های جدید و تغییر ، اصلاح و بهینه سازی سیستم های قدیمی ، امکان مدل سازی کامل سیستم لوله کشی یا بخش هایی از آن با استفاده از ابزار طراحی ،  بهینه سازی عملیات سیستم با استفاده از قابلیت های مختلف مدل سازی ، امکان شبیه سازی شرایط عادی را برای عیب یابی و پیش بینی موقعیت های بحرانی ، ذخیره سازی عملیاتی و سناریوهای فرضی برای سیستم ، امکان محاسبه فشار ، سرعت جریان ، مقدار ورودی ، فشار دیفرانسیل سوپاپ و بار روی پمپ ها و … .
نام: Engineered Software PIPE-FLO
حجم فایل: 193 مگابایت
شرکت سازنده: Eng Software
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: v16.1.44900
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Engineered Software PIPE-FLO Pro 2018 - v16.1.44900

PIPE-FLO is one of the key drivers for modeling and analyzing fluid flows. This versatile tool is helpful in the life cycle of the fluid piping system, bringing in new values to various branches of the industry that relate to this issue. All fluid piping systems have common basics in the operations, processes, engineering design, knowledge management, communication and documenting systems.

لینک دانلود