تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Escape First 3 نسخه PLAZA

Escape First 3

یک بازی ترسناک و فکری است و شما را در اتاقی قرار می دهد که باید از آن با هر وسیله ای شده فرار کنید . این بازی سومین قسمت از سری بازی های Escape First می باشد و شما قادرید این بازی را با دیگر دوستانتان به صورت آنلاین نیز تجربه کنید ، همچنین می توانید با استفاده از هدست های واقعیت مجازی تجربه ای دلنشین تر داشته باشید و خود را درون این اتاق ها ببینید و بهتر حس بازی را درک کنید اما داشتن این هدست ها برای اجرای بازی اجباری نیست و می توانید به صورت معمولی نیز این بازی را بر روی کامپیوتر تجربه کنید . می توانید حداکثر 6 نفر را به عنوان یک تیم جمع کنید و همه با هم سعی کنید از جایی که هستید فرار کنید ، اما ابتدا شما باید معماهایی که سر راهتان قرار می گیرد را حل کنید . در این نسخه حالت بازی مقابل هم نیز وجود دارد به این معنی که شما با 5 نفر دیگری که در بازی قرار دارید همگی قصد فرار از این اتاق را دارید و هر کسی که زودتر این کار را انجام دهد برنده بازی خواهد شد . بازی Escape First 3 از دو نسخه  HTC Vive و Oculus Rift به صورت کامل پشتیبانی می کند و شما را قادر می سازد اگر دارنده یکی از این هدست ها هستید این بازی فکری و ترسناک را بهتر تجربه کنید ، با اینحال نیازی به داشتن آن برای اجرای بازی ندارید و بدون آن نیز بازی قابل اجرا و بازی کردن است . در

بازی Escape First 3

سه اتاق وجود دارد که می توانید به سلیقه خودتان یکی از آنها را انتخاب کنید و سعی کنید از آن فرار کنید . این سه اتاق بدین شرح است : مدرسه متروکه ، ارثیه مخفی و مکان روح زده که هر کدام داستان مخصوص به خود را در بازی دارند و می توانند شما را مدت ها سرگرم کنند .  
نام: Escape First 3
حجم فایل: 3.83 گیگابایت
شرکت سازنده: OnSkull Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، فکری ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: OnSkull Games
رمز فایل: www.download.ir

Escape First 3 - PLAZA

"Escape First 3" is the third installment of a multiplayer escape room puzzle game for virtual reality or desktop PC! It includes 3 different escape rooms to choose from and can be played competitively, co-op or solo.Gather up to 6 people and play as one team that tries to solve the puzzles or try the "Versus" mode, where each player is locked alone and tries to escape the room before the others do .

لینک دانلود