دانلود بازی اندروید Archery Ace v1.0.7

Archery Ace

یک بازی باور نکردنی تیر اندازی با تیر و کمان بسیار جذاب و جدید که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما در این بازی می توانید یکی از مهیج ترین بازی های اول شخص تیر اندازی را تجربه کنید . بازی دارای حالت کلاسیک PVE بوده و شما باید در مسابقات و تورنومنت های جهانی بسیار جذاب تیروکمان شرکت کنید ، با استفاده از کمان اولیه خود به محیط های ورزشی رفته و با انجام مسابقات و به دست آوردن مقام اولی برای خود امتیاز و پول جمع آوری کرده تا با استفاده از آنها بتوانید در طول بازی کمان های جدید و قدرتمند تری را خریداری کرده و وارد سطح های بالاتری شوید . محیط مسابقات متنوع بوده و در مکان هایی مانند استادیوم ، زمین بازی ، فضاهای باز و غیره اتفاق می افتد که به بازی حالتی تنوعی را القاء می کند .

بازی Archery Ace

به دو صورت آفلاین و آنلاین می باشد که در حالت آنلاین شما با افراد واقعی و در یک زمان واحد به صورت PVP می توانید در مسابقات شرکت کرده و یک دیگر را به چالش بکشید .
نام: Archery Ace
حجم فایل: 74 مگابایت
شرکت سازنده: UP STUDIO
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Archery Ace - v1.0.7

An incredible new archery game is waiting for you! Archery Ace is one of the most exciting first-person-shooting archery game. Download and try it now! you cannot miss it!

لینک دانلود