تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Essential Anatomy 5 v4.0 برای آیفون و آیپد

Essential Anatomy 5 یک نرم افزار قدرتمند و بسیار پیشرفته در سبک نرم افزارهای پزشکی می باشد که برای نمایش کامل آناتومی بدن انسان طراحی شده و به تازگی توسط کمپانی 3D4Medical.com برای گوشی های آیفون و آیپد عرضه شده است و همکنون با قیمت 24.99 دلار در مارکت اپ استور به فروش می رسد و ما این برنامه بسیار کاربردی را بصورت کاملا رایگان در اختیار همه شما کاربران قرار داده ایم . نرم افزار آناتومی بدن در حال حاضر در مارکت های موبایل دارای امتیاز 4.5 از 5.0 می باشد و جزء یکی از نرم افزارهای برتر موبایل شناخته شده است . امروزه بیش از هزاران کاربر در سراسر جهان نرم افزار Essential Anatomy 5 را خریداری کرده اند . پس اگر علاقه مند به نرم افزارهای پزشکی در سبک آناتومی بدن هستید ما این برنامه را به شما پیشنهاد می کنیم .

نرم افزار Essential Anatomy 5 برای دانشجویان رشته های پزشکی به حساب می آید . نرم افزار دارای ابزار های حرفه ای و در حال حاضر دارای بیش از 8200 سازه مختلف از بدن انسان به صورت زنده و رنگی می باشد . این نرم افزار دارای بخش های مختلفی مانند پوست ، اسکلت های مختلف بدن ، عضلات ، بافت همبند ، رگ ، عروق ، سیستم عصبی ، دستگاه گوارشی و تنفسی ، دستگاه ادراری ، لنفاوی و همچنین شامل مغز و قلب می باشد که می توانید به صورت خیلی حرفه ای به بررسی جزییات این اجزا و بسیاری دیگر بپردازید . نرم افزار Essential Anatomy دارای گرافیک بسیار خیره کننده و کیفیت سه بعدی می باشد و برتری آن نسبت به برنامه های دیگر موتور گرافیکی 3D سفارشی ساخته شده می باشد که به حداکثر رساندن کیفیت گرافیکی و محتوا از ویژگی های خوب آن نیز میباشد . قابلیت های هوشمندانه پیدا شده در داخل نرم افزار اجازه می دهد تا کاربر به نوار دور لایه هایی از ماهیچه از طریق “لایه بندی ابزار” بپردازد . Essential Anatomy دارای ناوبری آسانی نیز می باشد به گونه ای که می توانید فورا و یکپارچه به هر منطقه از بدن زوم کنید . این برنامه قابل استفاده در تمامی سیستم های آی او اس 7.0 به بالا می باشد, امیدواریم که از دانلود آن لذت ببرید .

ویژگی های نرم افزار Essential Anatomy :

شامل بیش از 8200 ساختار آناتومیک بسیار دقیق

– نمایش و بررسی سیستم پوست ، اسکلتی ، عضلات ، بافت همبند ، رگها ، سرخرگ ها ، اعصاب ، تنفس ، گوارش ، ادراری تناسلی ، غدد لنفاوی و همچنین مغز و قلب

ایجاد پین های سفارشی با یادداشت ها و در هر نقطه بر روی مدل سه بعدی

ساختار آناتومیک بسیار دقیق

کشف و مقایسه تفاوت های آناتومی بین مرد و  زن

موتور اختصاصی آناتومی ضروری توسعه یافت و بهینه سازی شده برای نمایش مدل های نسل تشریحی جدید

– دارای موتور گرافیکی 3D سفارشی

– قابل استفاده در تمامی گوشی های آیفون, آیپد و آیپاد لمسی

– پشتیبانی از آی او اس 7.0 به بالا

Essential Anatomy 5 is the most successful anatomy app of all time and has more content and features than any other anatomy app—bar none! With over 8,200 structures, our highly accurate, immersive and visually stunning app is the gold standard in medical reference applications. There’s not a university or hospital around that does not use Essential Anatomy/Skeleton, resulting in 1.1 million user engagements every month. It is, by far, the worlds most used medical study and reference app.Download our FREE “Essential Skeleton” app in the free section to experience our groundbreaking 3D technology.TUAW: “Make no mistake about it: Essential Anatomy by 3D4Medical is the future of touch-based anatomy learning. Essential Anatomy is an app every doctor, physiotherapist, OT, nurse and medical student should own. 3D4Medical highlighted at the 2015 Apple Key Note.

شما از این پس می توانید نرم افزارهای اندروید و آیفون مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Essential Anatomy 5

لینک دانلود