تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Excel VLOOKUP for beginners

Excel VLOOKUP for beginners

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .آنچه در دوره Excel VLOOKUP for beginners یاد خواهید گرفت:_ قادر به عبور از داده های مرجع با استفاده از VLOOKUP در اکسل هستید _ درک کنید که چگونه VLOOKUP را عیب یابی کنید _ نحوه انجام مسابقات تقریبی در مقابل دقیق در VLOOKUP _ نحوه انجام مسابقات Wildcard در VLOOKUP _ نحوه استفاده از نام های محدوده در VLOOKUP _ نحوه استفاده از VLOOKUP در Google Sheetsالزامات دوره Excel VLOOKUP for beginners:_ دانش پایه اکسل یک پیش نیاز است .

شرح دوره Excel VLOOKUP for beginners

:VLOOKUP احتمالاً پرکاربردترین عملکرد در اکسل است . این دوره فقط یک کار را انجام می دهد ، نحوه عملکرد VLOOKUP در اکسل را مشخص میکند . VLOOKUP برای داده های مرجع متقابل استفاده می شود . موقعیت های بسیاری وجود دارد که داده ها در یک صفحه یا برگه برای استخراج مقادیر از آن نیاز به مراجعه به یکدیگر دارند . یک روش خاص وجود دارد که در آن VLOOKUP کار می کند . پارامترهای مورد استفاده در VLOOKUP در ابتدا گیج کننده هستند . این دوره باعث می شود فرمول را به همراه پارامترهای با مثال های ساده و با مجموعه داده های ساده درک کنید .VLOOKUP مخفف Vertical LOOKUP است . اگرچه ، این پرکاربردترین عملکرد است ، اما اکسل قابلیت جستجوی افقی را نیز فراهم می کند . گر SQL را درک کنید ، خواهیم دید که چگونه VLOOKUP معادل نسخه خاصی از عبارت SELECT است که در SQL از آن مطلع خواهید شد . اگر هیچ اطلاعی از SQL ندارید ، می توانید این قسمت را نادیده بگیرید . عملکرد VLOOKUP در ورق های Google نیز ارائه شده است . در دوره Excel VLOOKUP for beginners سریع ، نحوه استفاده از VLOOKUP در برگه های Google را بررسی خواهیم کرد .دوره Excel VLOOKUP for beginners برای چه کسی است:هرکسی که در درک VLOOKUP در اکسل مشکل دارد
نام: Excel VLOOKUP for beginners
حجم فایل: 715 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Excel VLOOKUP for beginners

VLOOKUP is probably the most used function in excel. This course does just one thing - Demystify how VLOOKUP works in excel. We cover the following aspects of VLOOKUP.

لینک دانلود