تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Face Your Fears 2 v1.0.487009 کرک شده نسخه GOG

Face Your Fears 2

شما را وارد دنیایی می کند که پر است از ترس و شما را با همه ترسهایی که تا به حال داشته اید دوباره رو به رو می کند . اما آیا حاضرید بار دیگر با ترسهایتان رو به رو شوید ؟ آیا می توانید ترسی که این بازی به شما می دهد را تحمل کنید ؟ اگر آدم شجاعی هستید حتما این بازی را دانلود و نصب کنید ، این بازی برای هدست های واقعیت مجازی Oculus ساخته شده است و تنها با این هدست ها کار می کند . در بازی Face Your Fears 2 شما باید تاریخچه غم انگیز و سرنوشت تاسف بار خانواده Harvest را در خانه آنها کاوش کنید و راز و رمز زندگی آنها را دریابید و بفهمید چه بلایی بر سر آنها افتاده است . در همین حال خواهر شما مفقود می شود و حالا باید او را در خانه ای وهم آلود پیدا کنید . از هر سمت می روید ، از هر جاده ای که می روید به این خانه منتهی می شوید . در بازی

Face Your Fears 2

شما یک بازرس مسائل ماورایی هستید و باید شرارت موجود در این خانه قدیمی را از بین ببرید و کاری کنید که این خانه از طلسمی که دارد خلاص شود و دیگر کسی را در آن نکشد ، اما به شما اخطار بدهیم این یک بازی بسیار ترسناک است . 
نام: Face Your Fears 2
حجم فایل: 6.46 گیگابایت
شرکت سازنده: Turtle Rock Studios
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.487009
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Oculus Studios
رمز فایل: www.download.ir

Face Your Fears 2 - v1.0.487009

Learn the tragic history of the Harvest Family as you explore their long-abandoned home. Immerse yourself in two spine-tingling scenarios that unravel a tale of terror across the ages. In the first, your sister is missing and all roads lead to the old Harvest Estate. Next, take on the role of a paranormal investigator and come face to face with the evil that dwells there.

لینک دانلود