بازی کامپیوتر Farm Folks

Farm Folks

مناسب کسانی است که از بازی های شبیه سازی کشاورزی با درون مایه های یک بازی نقش آفرینی لذت می برند . داستان بازی در جزیره Softshoal اتفاق می افتد و جایی است که به شما فرصتی داده می شود تا یک قطعه زمین سرسبز و حاصلخیز را تبدیل به یک زمین کشاورزی پر رونق کنید و از آن برای خودتان درآمد کسب کنید . محصولات فراوانی وجود دارند که می توانید همه آنها را کشت کنید و مورد بهره برداری قرار دهید ، همچنین حیوانات مزرعه ای نیز می توانند خودشان را در مزرعه شما جای دهند و می توانید از آنها نیز برای کسب درآمد بیشتر استفاده کنید . در این جزیره که شما پا بر روی آن گذاشته اید و دنیایی جهان باز را به روی شما گشوده است ، می توانید موارد بسیار زیبا ، جالب و هیجان انگیزی را کشف کنید و از همه آنها برای مزرعه خودتان استفاده کنید . در بازی Farm Folks شما تنها نیستید و افراد دیگری در بازی وجود دارند که با کاوش جزیره می توانید با آنها آشنا شوید و از راز های آنها با خبر شوید ، همه آنها رازی دارند و آن را پنهان می کنند و شما را کنجکاو به پیدا کردن آن می کنند پس بهتر است علاوه بر کارهای مزرعه خودتان به دنبال ماجراجویی درون این جزیره نیز بپردازید . سیستم به کار رفته در این شبیه سازی کشاورزی بسیار پیشرفته تر است و شما باید از خرید بذر برای کاشت گرفته تا علوفه برای دامهایتان را خریداری کنید و اگر جایی کار اشتباهی انجام دهید ممکن است دچار ضرر هنگفتی شوید پس بهتر است با دقت بالایی این بازی را انجام دهید .

بازی Farm Folks

تجربه دلنشینی از کشاورزی ، دامداری و حتی جنگلداری به شما ارائه می کند که علاوه بر تجربه یک بازی شبیه سازی می توانید با داستان های موجود در جزیره بین اهالی آن به ماجراجویی بپردازید و سرتان را حسابی گرم کنید . این بازی در سبک شبیه سازی ، ماجرایی و نقش آفرینی ارائه شده است .  
نام: Farm Folks
شرکت سازنده: Overgrown
تاریخ انتشار: به زودی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Crytivo
رمز فایل: www.download.ir

Farm Folks

Love Farm Folks? Join the Crytivo Club and never miss an update again! Who knows, you might even receive a free Crytivo game every now and then.After washing ashore on Softshoal Island, you are given a chance at a new life. A plot of land awaits your green thumb to transform it into a booming farm, and a new world beckons you to explore its secrets.

لینک دانلود