تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Fastball 2016

Fastball 2016 فیلم مستند ورزشی می باشد بیس بال همواره یکی از بازی های جذاب بوده و بازی با سحر و جادو می باشد . شما در این فیلم مستند راز و رمزها و خاطرات یکی از بزرگترین فهرمانان این زمینه را در Fastball مشاهده خواهید کرد . همچنین مصاحبه ای با بسیاری از ورزشکاران این رشته چه قهرمانان سابق و چه کسانی که هم اکنون ستاره این رشته هستند . کارگردانی این فیلم مستند بر عهده ی Jonathan Hock بوده که سابقه ی ساخت فیلم های بسیاری در زمینه ی مستند در کارنامه ی کاری خود دارد .

Fastball.2016.www.Download.ir

سایر توضیحات : این فیلم بر اساس یک ایده ی اصلی از تهیه کننده ی آن آقای Thomas Tull می باشد که اثر ” زندگی ناه ی چک رابینسون را نیز در پرونده ی خود دارد ” بازیگران معروف و ستاره های بسیاری نظیر Kevin Costner, Derek Jeter, Denard Span در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند . 100 ها مایل سفر برای فیلمبرداری در مناطق مختلف تنها بخشی از پشت صحنه های این مستند جذاب می باشد . شما می توانید در ادامه مستند Fastball 2016 را دانلود کرده و یا آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید .

Fastball.2016-1.www.Download.ir

مشخصات مستند Fastball 2016 :

– ژانر : مستند– تاریخ انتشار : 2016– محصول کشور : آمریکا– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– لینک IMDB : دارد

Fastball 2016

لینک دانلود