تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Filament v20200424 نسخه کرک شده CODEX

Filament

شما را در نقش فرمانده سفینه فضایی آلباستر (Alabaster) قرار می‌دهد که یکی از سفینه‌های تحقیقاتی پیشرفته و پرچم‌دار شرکت Filament است. به دلایلی ناشناخته، این سفینه بزرگ دچار نقص فنی شده و کنترل آن از دستان فرمانده خارج می‌شود. حال شما وظیفه دارید تا این معمای مرموز را حل کرده و کنترل کشتی را به هر قیمتی که شده پس بگیرید. شخصیت اصلی بازی Filament یکی از بهترین خلبانان سفینه است که جونیپر (Juniper) نام دارد. او در جریان این اتفاق به شدت آسیب دیده است اما قصد دارد تا هر طور که شده پرده از راز ناپدید شدن خدمه‌ی کشتی برداشته و با معماها و مشکلاتی که محدودیت‌های او را به چالش خواهند کشید روبه‌رو شود. سه عنصر اصلی

بازی Filament

اکتشاف، حل معما و از همه مهم‌تر تحقیق و بررسی است. به شما این امکان داده شده است تا کاملاً آزادانه در محیط گردش کنید. در گیم پلی بازی 300 معمای متنوع و چالش‌برانگیز وجود دارد که باید با همه‌ی آن‌ها روبه‌رو شوید. هر چه در بازی پیشروی می‌کنید با شخصیت جونیپر بیشتر آشنا خواهید شد و او اطلاعات مهم و با ارزشی در ارتباط با سفینه و خدمه‌ی آن به شما ارائه خواهد داد. در بینابین اکتشافات، با گزارشات، پیام‌ها و خاطرات خدمه روبه‌رو خواهید شد که به روشن شدن جنبه‌های مهم داستان و رسیدن به حقیقت نقش مهمی ایفا می‌ کنند. 
نام: Filament
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: Beard Envy
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20200424
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kasedo Games, Maple Whispering Limited
رمز فایل: www.download.ir

Filament v20200424 - CODEX

Board The Alabaster, one of The Filament Corporation’s flagship research vessels, and try to wrestle control back from a mysterious complication which left the ship locked down and the crew missing.

لینک دانلود