تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Flamebound نسخه Portable

Flamebound

یک بازی نقش آفرینی دو بعدی است که دارای 18 قهرمان بی نظیر است و هر کدام از این قهرمانان دارای قدرت ها و ویژگی های منحصر به فردی هستند . شما در این بازی باید یک تیم سه نفره از این قهرمانان بسازید و آنها را هدایت کنید که درون سیاهچاله های تاریک را کاوش کنند . در کل در این بازی 4 منطقه از سیاهچاله ها وجود دارد که پر شده است از اوباش و رئیس های هر منطقه که باید با آنها رو در رو شوید و آنها را شکست دهید . هر بار که در جنگی پیروز می شوید به شما مقداری سکه طلای درون بازی می دهد که به وسیله آن می توانید شخصیت ها و قهرمانان خودتان را ارتقا دهید و قدرتمند تر کنید اما اگر شانس با شما یار نیست و مدام در جنگ ها شکست می خورید و نمی توانید به اندازه کافی پول جمع کنید نگران نباشید چرا که در بازی یک فروشگاه وجود دارد و می توانید آیتم های مورد نیازتان را از آنجا تهیه کنید . در بازی Flamebound قهرمانان کمیابی وجود دارد که دارای قدرت های ویژه ای هستند ، اگر خواهان داشتن آنها هستید باید بیشتر تلاش کنید و سیاهچاله ها را بگردید تا بتوانید آنها را پیدا کنید ، همچنین شما می توانید قهرمانان را با هم ادغام کنید تا در نتیجه آن قهرمانی بسیار قوی تر به دست آورید و از قدرت های تلفیقی آنها استفاده کنید . در

بازی Flamebound

هیچ خرید و فروشی را با پول واقعی نمی توان انجام داد و تنها ارز رایج درون بازی سکه هایی است که از کشتن افراد به دست می آورید ، اگرچه پولی به نام الماس آتشین در بازی وجود دارد که بسیار نادر است و از رئیس های هر منطقه به دست می آید که با استفاده از آنها می توانید خرید های بهتری انجام دهید .    
نام: Flamebound
حجم فایل: 128 مگابایت
شرکت سازنده: OneShark
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: OneShark
رمز فایل: www.download.ir

Flamebound - Portable

Flamebound features 18 unique heroes each with their own skills. 4 different dungeon biomes with their own randomized mobs & bosses. Mini bosses & end game bosses that drop all kind of precious loot, which can be used to gear up your hero squad! During combat you can also upgrade your character attack and health using gold you looted from the damned. But don't worry if you're out of luck, you can go on a shopping spree in the mysterious shop .

لینک دانلود