تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Flutter & Dart – The Complete Guide

Flutter & Dart – The Complete Guide

آموزش این دوره در زمینه طراحی و توسعه نرم افزار های Android و iOS می باشد . به جامع ترین و پرفروش ترین دوره Flutter بپیوندید و بیاموزید که چگونه برنامه های شگفت انگیز iOS و Android بسازید. Flutter چارچوبی است که توسط Google ساخته شده است و به شما امکان می دهد یک زبان (دارت) را بیاموزید و برنامه های تلفن همراه بومی زیبا را در کمترین زمان بسازید. Flutter یک SDK است که ابزار کامپایل کردن کد دارت را به کد محلی ارائه می دهد و همچنین مجموعه ای غنی از عناصر UI از قبل ساخته شده و از قبل مدل شده (به اصطلاح ویجت) را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید برای ساخت رابط های کاربری خود استفاده کنید. Flutter بسیار رایج است و برای برنامه های اصلی Google مانند برنامه Adwords آنها مورد استفاده قرار می گیرد – اکنون به عنوان “آماده برای تولید” مشخص شده است ، از این رو زمان آن فرا رسیده است که آن را فرا بگیرید و آن را بیاموزید.این دوره Flutter & Dart را از ابتدا آموزش می دهد ، هیچ دانش قبلی در مورد هر یک از این دو لازم نیست! و مطمئناً به هیچ تجربه توسعه اندروید یا iOS نیازی ندارید زیرا ایده اصلی Flutter تنها یادگیری یک زبان است.شما Flutter را نه تنها از لحاظ تئوری خواهید آموخت ، بلکه ما در طول این دوره یک برنامه کامل و واقعی خواهیم ساخت. این برنامه هم از همه اصول اصلی و هم از ویژگی های پیشرفته مانند استفاده از Google Maps ، دوربین دستگاه ، افزودن انیمیشن و موارد دیگر برخوردار است.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • Learn Flutter and Dart from the ground up, step-by-step
 • Build engaging native mobile apps for both Android and iOS
 • Use features like Google Maps, the device camera, authentication and much more!
 • Learn how to upload images and how to send manual and automated push notifications
 • Learn all the basics without stopping after them: Dive deeply into Flutter & Dart and become an advanced developer
 • نیازمندی ها :
 • زبان برنامه نویسی اساسی به شما کمک خواهد کرد اما الزامی نیست.
 • برای توسعه برنامه Android می توانید از ویندوز ، macOS یا Linux استفاده کنید اگرچه برنامه های iOS فقط در macOS ساخته می شوند
 • هیچ تجربه قبلی در iOS یا Android لازم نیست تجربه قبلی فلاتر یا دارت لازم نیست و این دوره از صفر شروع می شود.
 • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
 • توسعه دهندگان مبتدی و باتجربه که علاقه مندند در توسعه برنامه های تلفن همراه با استفاده از یک زبان برای هر دو سیستم عامل هستند. توسعه دهندگان با تجربه iOS یا Android که می خواهند برنامه های چند پلتفرمی (iOS + Android) را با یک زبان برنامه نویسی واحد بسازند.
 
نام: Flutter & Dart - The Complete Guide [2020 Edition]
حجم فایل: 14 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/09/19
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 41 ساعت و 16 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2020
رمز فایل: www.download.ir

Flutter & Dart - The Complete Guide [2020 Edition]

Learn Flutter & Dart to Build iOS & Android Apps is the name of a video tutorial on designing and developing Android and iOS software using Flutter and the Dart programming language. The creators of this course believe that you will not need to learn Java and Swift programming languages to write Android and iOS applications. You will be able to create powerful and dynamic software for iOS and Android by viewing this training course and learning the skills you have learned.

لینک دانلود