دانلود بازی کامپیوتر ترسناک و ماجرایی اف ام FM نسخه PLAZA

FM

یک بازی ترسناک می باشد که به صورت ترس فیزیولوژیکی موجب ترس بازیکن می شود . داستان این بازی درباره فردی است که در یک حمام از خواب بیدار می شود و متوجه خونی که کف حمام ریخته است به واسطه چراغ چشمک زنی که در حمام است ، می شود . او در می یابد که این خون از سر او ریخته است اما نمی داند چرا و حتی نمی داند که چه کسی است و چرا به این مکان آمده است گویی که حافظه اش را از دست داده است . برای فهمیدن و گرفتن جواب شما حمام را ترک می کنید و وارد اتاق نشیمن می شود و همه چیز از نظر شما مبهم می آید . در بازی FM شما باید اطرافتان را کاوش کنید و وقتی که این کار را می کنید ناگهان رادیو روشن می شود و خبر قتل یا خودکشی فردی با مشخصات شما را پخش می کند و در این هنگام همه چراغ های راهرو روشن می شود و متوجه ایستادن فردی مرموز و تاریک بدون چهره می شوید و می فهمید که او دارد شما را نگاه می کند و شما را زیر نظر دارد ، همینجا است که متوجه می شوید تنها نیستید و کسی شما را تحت نظر دارد . از دیگر امکانات

بازی FM

می توان به : وجود معماهایی در بازی که همگی آنها به رادیویی که در اتاق است ختم می شود و شما باید راز آن را بفهمید ، تعامل با تمامی اشیا درون بازی به طوریکه باید قبل از هر اتفاقی شما متوجه راز درون آن شوید ، یک بازی ترسناک روانشناختی با تنش شدید که شما را در محیطی پر از استرس قرار می دهد ، وجود راهنمایی در بازی که به صورت یک صدا در رادیو که شما را در طول بازی راهنمایی می کند و … اشاره کرد . 
نام: FM
شرکت سازنده: Jordan Cutler
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jordan Cutler
رمز فایل: www.download.ir

FM - PLAZA

FM is a short first-person psychological horror experience with a huge emphasis on narrative and environmentally-based puzzles.FM takes heavy inspiration from and, in some aspects, is intended to be a low-budget spiritual successor to P.T.A light flickers above you, illuminating the blood seeping onto the bathroom floor from your head. The tile-lined room is empty, devoid of any furniture or accessories. As you get up from the floor, your vision is distorted by TV static.

لینک دانلود