تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Folklore Hunter نسخه Early Access

Folklore Hunter

یک بازی اکشن و ترسناک است که در حال حاضر در حال توسعه می باشد و ممکن است دارای مشکلاتی باشد که به زودی و در نسخه نهایی همه آنها حل خواهند شد . در این بازی باید یک گروه تشکیل دهید و وارد جنگلی شوید ، راز و رمز های آن را پیدا کنید ، شکار کنید و مهمانی شکار به راه بیاندازید . امکانات این بازی نا محدود است و با خیال راحت می توانید از همه امکانات آن استفاده کنید . در این بازی مکانهای فراوانی برای پیدا کردن و جمع کردن منابع وجود دارد که از آنها برای خودتان یا برای شکار می توانید استفاده کنید ، همچنین در کل دنیای بازی مهمات ، باتری ، دوربین ، تله ، گوشت تازه و … وجود دارد که به صورت پراکنده در همه جا قرار گرفته اند و شما باید آنها را پیدا کنید . بازی Folklore Hunter را به صورتی آغاز می کنید که هیچ چیز ندارید و باید با گشتن خودتان را به بهترین شکل ممکن تجهیز کنید . جنگل پر از انواع حیوانات وحشی است . یک سیستم ردیابی پیشرفته در بازی وجود دارد که به شما امکان می دهد اطلاعات حیاتی در مورد طعمه خود کسب کنید ، مانند: مسیر و جهت حرکت ، وضعیت سلامتی ، سرعت و … . این ویژگی ها تاثیر بسزایی در راحتی شکار برای شما خواهند داشت . کل مساحت نقشه فعلی

بازی Folklore Hunter

بیش از 16 کیلومتر مربع است و مکان های زیادی برای گشت و گذار و کاوش وجود دارد از جمله آنها می توان به : اردوگاه های متروکه ، برج های دیدنی قدیمی ، خانه های شکاری و حتی غار و … . شما آزاد هستید که از هر جهتی که انتخاب کنید حرکت کنید و در آنجا شروع به کاوش کنید ، گاهی می توان از مسیری که قبلا توسط شخص دیگری طی شده است عبور کرد . این بازی در حال توسعه در سبک اکشن ، آنلاین چند نفره و خشن می باشد . 
نام: Folklore Hunter
حجم فایل: 1.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Liquid Donkey Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.3b
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ترسناک - خشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Liquid Donkey Games
رمز فایل: www.download.ir

Folklore Hunter - Early Access

Folklore hunter is intended to be shared with friends. The game has have full multiplayer Co-op capabilities with an unlimited number of friends. Gather your hunting party, work together and strategize and unlock the secrets of the forest.There are many locations to find and gather resources to help you hunt. You can find extra ammo, batteries, cameras, traps, meat and other items scattered throughout the world. You start with nothing and must equip yourself with the best gear you can find.

لینک دانلود