تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Follia – Dear father نسخه کرک شده HOODLUM

به روز رسانی :

1399/02/11 نسخه HOODLUM اضافه شد.

Follia – Dear father

یک بازی اکشن و ترسناک است که درباره پسری به نام مارکوس پیت است ، او به خاطر اینکه پدر و مادرش هر دو استاد دانشگاهی معروف هستند ، به شهرت رسیده است . اما اتفاقی هولناک باعث از بین رفتن زندگی عادی آنها می شود و آن اتفاق حادثه ای ترسناک است که در دانشگاه برای آنها می افتد . حالا او وارد یک ماجراجویی می شود تا پدر و مادرش را پیدا کند یا حداقل نشانی از اتفاقی که برای آنها افتاده است بیابد . در این راه مارکوس با بدترین کابوس هایی که تا به حال داشته است رو به رو می شود و حتی نمی داند که آیا خانواده او زنده هستند یا از بین رفته اند اما همین مقدار کمی امید که دارد باعث می شود تا او به راه خودش ادامه دهد . شما در بازی Follia – Dear father نقش مارکوس را بازی می کنید که در جستجوی پدر و مادرش از مکان های تاریک و وحشتناک عبور می کند تا نشانه و سرنخی از وجود آنها پیدا کند . در این بازی باید حتی کوچکترین نشانه ها را نیز دنبال کنید ، شاید به جایی برسید که می خواهید و نا امید نشوید . حالا وظیفه حفظ آبروی خانوادگی شما در دستان شما است و باید کشف کنید که چه اتفاقی برای پدر و مادرتان در دانشگاه افتاده است . به تنهایی در راهروهای تاریک قدم می زنید در حالی که تنها یک چراغ قوه دارید که نور آن ممکن است هر لحظه خاموش شود و شما در تاریکی مطلق گرفتار شوید اما باید بدانید که چه اتفاقی افتاده است و از آبروی خانوادگی خودتان دفاع کنید چرا که مسئولیت این اتفاق را بر دوش خانواده شما انداخته اند . از ویژگی های

بازی Follia – Dear father

می توان به تجربه وحشت همه جانبه چرا که مشخص نیست دشمن از چه ناحیه ای به سمت شما می آید ، امکان تکرار بازی در حالات سختی متفاوت ، راز موفقیت در بی سر و صدا بودن است پس تا می توانید کمتر سر و صدا کنید ، گرافیک و صدای بسیار عالی و بالای بازی و … اشاره کرد . 
نام: Follia - Dear father
شرکت سازنده: Real Game Machine
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Real Game Machine
رمز فایل: www.download.ir

Follia - Dear father - HOODLUM

Marcus Pitt, a young man whose only claim to fame is that both his parents work at a university, is drawn into the horrors that have emerged on the campus of the very same institution. His journey to find his parents, or at least find out what has happened to them, will take him into his worst nightmares – the seat of learning has been transformed into a place of death and horror. As he makes his way through the madness, Marcus will have to fight to make it out alive and with his sanity intact.

لینک دانلود