تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Forgotton Anne v1.3 همراه با دیتا

به روز رسانی :

1399/07/09 نسخه v1.3 اضافه شد .
Forgotton Anne نام بازی اندروید فوق العاده جذاب و محبوب می باشد که کاربران می توانند آن را به همراه فایل دیتای بازی را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . خود را برای یک ماجراجویی بی پایان و بی نظیر آماده کنید . مکانی را تصور کنید که همه آن گمشده و فراموش شده اند . زندگی بی حرکت و ساکن شده است . دنیای زیبایی که فراموشی سپرده شده است و فقط در خاطرات کسانی که قبلا در آن بوده اند مانده است و شما در شخصیت یک دختر جوان باید پا به این دنیای بی روح و مملوء از اشیاء ها گذاشته و این دنیا را کشف کنید تا بتوانید جواب سوالات خود را در مورد حقیقت پیدا کنید . چه به سر آن دنیای زیبا آمده است ؟ و چرا؟ سوالات خود را دنبال کنید و ارتباط میان اشیاء را پیدا کرده تا به واقعیت دست پیدا کنید . در بازی Forgotton Anne راه های بی شماری برای رسیدن به یک وافعیت می باشد که یکی از نکات بسیار جذاب این بازی می باشد . این بازی توانسته است بیش از 5 جایزه را در میان بازی های اندرویدی بدست آورد . گرافیک بازی خیره کننده و بسیار با کیفیت بوده که ارتباط شما را با فضا و حس بازی بسیار قوی می کند .
نام: Forgotton Anne
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Hitcents
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.0 به بالا

Forgotton Anne - v1.3 + Data

Imagine a place where all that is lost and forgotten goes; old toys, letters, socks. The Forgotten Lands is a magical world inhabited by Forgotlings; living mislaid objects longing to be remembered.
Forgotton Anne is a seamless cinematic adventure with meaningful storytelling and light puzzle platforming. You are Anne, the enforcer who keeps order in the Forgotten Lands, as she sets out to squash a rebellion that might prevent her master, Bonku, and herself from returning to the human world...

لینک دانلود