تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Fortified نسخه Reloaded

Fortified یک بازی کامپیوتری می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Clapfoot ساخته شده است و در سال 2016 توسط همین استودیو برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . بازی Fortified یک بازی شوتر استراتژیک می باشد که در آن شما در نقش سرباز های زمینی می باشد که باید در برابر خیل عظیم موجودات فضایی از زمین دفاع کنید . در سال های اخیر سبک شوتر استراتژیک باری دیگر به یکی از محبوب ترین سبک های بازی های رایانه ای تبدیل شده است با ورود سیل عظیم بازی های کال آف دیوتی مانند که در ان بازی باز بدون احتیاج به هیچ فکر و استراتژی خاصی وارد مرحله می شود و با شلیک گلوله می تواند به راحتی بازی را تا پابان طی کند باعث شده است که افراد علاقه خود را به شوتر های معمولی از دست بدهند و بدنبال یک سبک و بازی متفاوت بروند .

سایر توضیحات : در همین راستا سبک شوتر استراتژیک که کی از قدیمی ترین سبک ها بازی های رایانه ای می باشد بازی دیگر به یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان تبدیل شد و افراد شروع به روی آوردن به این سبک کرده اند . این بازی در دهه 50 میبادی در جریان است و در فضایی که بیگانگان به سیاره ما حمله کرده اند ارتش مسئولیت دفاع از مردم و کشور را برعهده گرفته است و شما به عنوان یکی از فرماندهان شجاع زمین باید با کمک نیروهای خود و ذهن خود از کشور دفاع کرده است . در این بازی سازندگان از تعداد زیادی سلاح و ایتم استفاده کرده اند که باعث می شود بازی از تنوع بالایی برخوردار شود و بازیکنان احساس تکراری بودن نکنند .

مشخصات بازی :نام بازی : Fortifiedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Clapfootمنتشر کننده : Clapfootسبک بازی : اکشن – شوتر استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Fortified

لینک دانلود