دانلود بازی Galactic Civilizations II-Worlds in Crisis DLC

Galactic Civilizations III – Worlds in Crisis DLC

یکی از بسته های الحاقی یا DLC بازی Galactic Civilizations III می باشد که امکانات و مراحل بیشتری را به این بازی اضافه می کند . این بازی که در سبک استراتژیک می باشد شما را با انتخاب گزینه های ایدئولوژیک رو به رو می کند و در بعضی از قسمت ها باید تصمیماتی بگیرید که شاید اخلاقی نباشد اما جزو استراتژی بازی است . ابن پک حاوی چندین نوع سیاره جدید و چندین ویژگی جدید می باشد که برای مهیج تر کردن بازی می توانید آن را نصب کنید و از امکانات آن استفاده کنید و تجربه ای جدید برای بازیکنان قدیمی این بازی در اختیار می گذارد . در بازی Galactic Civilizations III – Worlds in Crisis DLC بحران های جدید سیاره ای در پیش روی شما قرار می گیرد ، حکمرانی کردن بر یک کهکشان با همه بزرگی و عظمتش کار بسیار سختی است و همیشه تصمیمات شما آینده ساز خواهد بود و هر تصمیم اشتباه منجر به شکت و از دست دادن فضای بزرگی از کهکشان خواهد شد . حالا این بسته ویژه برای شما سیاره ها و کهکشان های بیشتری را برای کاوش باز می کند که می توانید هر کدام از آنها را به اختیار خودتان کاوش کنید و با جنگ بر سر حاکمیت آن ، آنجا را از آن خود کنید . اما چیزی که باید بدانید این است که در

بازی Galactic Civilizations III – Worlds in Crisis DLC

شما تنها گونه هوشمند موجود در کهکشان نیستید ، در کهکشان هایی که قدم می گذارید گونه های بومی هشومندی وجود دارند که شما را غافلگیر می کنند و ممکن است حتی از آنها شکست بخورید . این موضوع تنها مشکل و چالش بازی نیست چرا که قاچاقچیان و دزدان فضایی نیز ممکن است سر برسند و شما را غارت کنند و چالش های جنگی ، استراتژیکی و تاکتیکی شما را بیشتر کنند . این بسته الحاقی نیازمند به داشتن نسخه اصلی بازی می باشد و برای نصب آن باید نسخه اصلی بازی را از قبل نصب داشته باشید . 
نام: Galactic Civilizations III - Worlds in Crisis DLC
حجم فایل: 12.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Stardock Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Stardock Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Galactic Civilizations III - Worlds in Crisis DLC - CODEX

In Worlds in Crisis, you will encounter a host of new world events with ideological choices that you will have to resolve. Several new planet types and over a dozen new planet features also await you, breathing new life into the game for old-time Galactic Civilizations players while offering exciting options for people picking up the game for the first time.Ruling a galaxy is tough work, full of perilous and precarious decisions that must be made on a regular basis.

لینک دانلود