دانلود نرم افزار Galaxy Live Wallpaper v1.2.0

Galaxy Live Wallpaper

یک نرم افزار اندروید در زمینه برنامه های شخصی سازی محیط گوشی می باشد. اگر از علاقه مندان به تصاویر پس زمینه متحرک می باشید، به احتمال زیاد این نرم افزار توجه شما را به سمت خود جلب خواهد کرد. در این برنامه می توانید، تصاویر محترک بسیار زیبایی در زمینه کهکشان ها و منظومه های شمسی را به پس زمینه گوشی خود اضافه کرده و جلوه زیبایی به گوشی خود ببخشید. استفاده از این نرم افزار بسیار آسان بوده و از طریق تنظمیات گوشی نیز می توانید تصاویر مورد نظر خود را فعال نمایید. از ویژگی های

برنامه Galaxy Live Wallpaper

می توان به قابلیت تنظیم تصاویر در ابعاد مختلف اشاره نمود. در واقع این نرم افزار بر روی انواع گوشی ها و تبلت ها با سایزهای مختلف قابل اجرا بوده و محدودیتی در استفاده از آن نخواهید داشت. این نرم افزار توسط شرکت Wasabi طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.3 و دانلود بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین برنامه های اندروید در زمینه شخصی سازی محیط گوشی تبدیل شود. 
نام: Galaxy Live Wallpaper
حجم فایل: 4 مگابایت
شرکت سازنده: Wasabi
ورژن: v1.2.0
آپدیت: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: بالای 12 سال
پیش نیاز: اندروید 4 به بالا

Galaxy Live Wallpaper v1.2.0

Galaxy Live Wallpaper, beautiful spinning galaxy with stars. Now you can customize galaxy colors! To use: Home -> Menu -> Wallpapers -> Live Wallpapers To develop more free great live wallpapers, we have implemented some ads in settings. Advertisement can support our develop more free great live wallpapers.

لینک دانلود