دانلود بازی اندروید Suspects: Mystery Mansion v1.0.0

Suspects: Mystery Mansion

یک بازی جذاب بسیار خلاقانه و با شخصیت های کارتونی خنده دار که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . این بازی به صورت کاملا آنلاین و در نبرد های واقعی با افراد در سراسر جهان می باشد ، بازی دارای 9شخصیت مختلف در هر مرحله بوده که شما باید این 9  قاتل بسیار حرفه ای را هویت شناسی کرده و آنها را به صورت استراتژیکی نابود کنید . شما می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کرده و با تشکیل گروه با یک دیگر در مراحل بازی شرکت کنید ، شما می توانید از قابلیت هایی مانند چت صوتی در میان راند های بازی استفاده کرده و استراتژی های خود را هماهنگ کنید ، همین مورد بازی را بسیار متنوع تر و هیجانی خواهد کرد . شما با برنده شدن وارد سطح های جدید خواهید شد که با خود امتیاز و سکه به همراه دارند و شما می توانید با استفاده از آنها برای خود سلاح های جنگی جدید و قدرتمند تری را خریداری کنید که وارد مسابقات چالشی تری در بازی می شوید .

بازی Suspects: Mystery Mansion

دارای گرافیکی خیره کننده بوده و تا کنون تواسته است مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود کند و ما آن را به طرفداران بازی های PVP پیشنهاد می کنیم .
نام: Suspects: Mystery Mansion
حجم فایل: 121 مگابایت
شرکت سازنده: Wildlife Studios
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Suspects: Mystery Mansion - v1.0.0

Play online with other 9 real players as you try to solve the mysterious murder. Perform investigative tasks to get closer to finding the killers’ identity. But be careful, this will be no easy task: the killers are among the group and will stop at nothing to “kill” the investigation!

لینک دانلود