دانلود بازی Game of Thrones Winter is Coming – Steam Backup

Game of Thrones Winter is Coming

یک بازی استراتژیک برای رایانه های شخصی است که بر اساس مجموعه ی تلویزیونی محبوب شبکه HBO یعنی بازی تاج و تخت توسط استودیوی YOOZOO Games و با همکاری دو شرکت Warner Bros Interactive Entertainment و HBO ساخته شده است .شما در

بازی Game of Thrones Winter is Coming

در نقش یک لرد بلند پرواز در وستروس قرار می گیرید تصمیم به نجات مردم دارد و می خواهد به اختلافات بی پایان موجود میان هفت پادشاهی خاتمه بدهد . این عنوان توسط موتور قدرتمند Unity ساخته شده است و شخصیت ها در آن به زیبایی هر چه تمام به تصویر کشیده شده اند ، این بازی مناظر بسیار زیبایی دارد که همه شان توسط هنرمندان مشهوری طراحی شده اند . این بازی قرار است با گیم پلی منحصر به فردی که دارد ، تجربه ای متعادل را میان استراتژیک و نقش آفرینی به بازیکن ها ارائه بدهد . پایگاه خود را بسازید ، قلمروهای خود گسترش دهید ، ارتش خود را تقویت کنید ، شخصیت های معروف مجموعه ی تلویزیونی را جذب کنید و تاریخ را بسازید . سرزمین وستروس در این بازی طراحی فوق العاده ای دارد و شامل مناطقی می شود که تا به حال آن ها را ندیده اید و همچنین تمام قلعه ها و کاخ های مهم دنیای بازی تاج و تخت در آن حضور دارند . بر روی تخت آهنین بنشینید ، دوستان خود را جمع کنید و با یک دیگر متحد شوید و با دیگر لردها در سراسر وستروس به رقابت بپردازید . ماموریت اصلی شما این است که بر وستروس مسلط شوید . همه چیز به شما بستگی دارد . آیا قصد دارید از کسانی که به شما خیانت کرده اند ، انتقام بگیرید یا که شهرها و مناطق دیگری را تسخیر کنید و حکومت خود را گسترش دهید ؟ انتخاب های خود را انجام دهید و بازی را به پیش بروید و افسانه های منحصر به فرد و مخصوص خودتان را بسازید . یک سری رویداد هم در این بازی وجود دارند که شامل لحظات جالبی از اتفاقات سریال می شوند . 
نام: Game of Thrones Winter is Coming
حجم فایل: 2.03 گیگابایت
شرکت سازنده: YOOZOO Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: Steam Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی - آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: YOOZOO Games, HBO
رمز فایل: www.download.ir

Game of Thrones Winter is Coming - Steam Backup

Game of Thrones Winter is Coming is a PC strategy game based on the HBO drama television series, officially licensed by Warner Bros. Interactive Entertainment under HBO, and developed and published by YOOZOO Games. Play the role of an ambitious Westeros lord, determined to save a people plagued by war and put a stop to the endless disputes between the Seven Kingdoms. This new strategy game has been built using the Unity engine and has beautifully rendered characters and scenery designed by renowned artists.

لینک دانلود