دانلود بازی اندروید Gangster Squad v1.6 همراه با نسخه مود

Gangster Squad – Origins

به یک افسانه ی ماهر و حرفه ای خیابانی تبدیل شوید و از مبارزه های جذاب این بازی لذت ببرید . در این عنوان کلاسیک اکشن و نقش آفرینی شما درگیر مبارزات خیابانی می شوید ، منطقه های مخفی را جست و جو می کنید و بهترین اسلحه ها را به دست می آورید . شما همچنین باید مواظب سلامتی خود باشید و تمام تلاش خود را کنید تا زنده بمانید . در

بازی Gangster Squad – Origins

خیابان ها پر از موارد ناشناخته و غیر قابل پیش بینی هستند ، پس اگر می خواهید افسانه ی جذاب و هیجان انگیز و به یاد ماندنی خود را بسازید ، باید با دقت و فکر قدم بردارید . کنترل این بازی بسیار راحت و روان طراحی شده است و هر کسی می تواند به راحتی آن را تجربه کند . این عنوان داستان های مختلف و جالبی دارد و همچنین شامل چندین نقشه ی مختلف می شود . شما می توانید در طول مبارزه ها حرکت های بسیار ویژه و خاصی را اجرا کنید و ضربه های مخصوصی به دشمن ها بزنید . بیش از 50 باس فایت در این بازی وجود دارد و همچنین تعداد زیاد ولگرد و اراذل اوباش هستند که قصد از بین بردن شما را دارند . یک سری حیوانات خانگی هم در بازی هستند که می توانند به شما کمک کنند . شما به تعداد زیادی ماموریت در بازی دسترسی خواهید داشت و بعد از انجام هر کدام پاداش هایی را دریافت خواهید کرد .
نام: Gangster Squad - Origins
حجم فایل: 64 مگابایت
شرکت سازنده: LinKing
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Gangster Squad - Origins v1.6

Be a skill and dash street legend and enjoy the incredible fighting experience in Gangster Squad. In this classic stickman style RPG, you will attend exciting street fights, explore hidden maps to obtain best weapons, take care of your health potion, pass all levels and survive from intense battles. The streets are full of the unknown and uncertainty, you can create your own legend by making your wisest step!

لینک دانلود