تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Gate Rusher v2.1.13

Gate Rusher: Addicting Endless Maze Runner Games

یک بازیآرکید و سرعتی است و سرعت عکس العمل های شما را می سنجد . بازی به این شکل است که شما کنترل یک توپ را بر عهده دارید و باید این توپ را در مدت زمان مشخصی از دروازه هایی که سر راهتان قرار دارد عبور دهید و با چپ و راست کردن توپ و کنترل آن مانع برخورد این توپ به ستون های دروازه شوید ، دقت کنید که این بازی دارای زمانسنج است و باید در مدت مقرری توپ را از مسیر عبور دهید . اما اگر فکر می کنید که این کار ساده به نظر می رسد باید به شما بگوییم که سخت اشتباه می کنید چرا که هر چه پیش می روید سرعت حرکت توپ بیشتر می شود و کنترل آن و حرکت دادن آن از وسط ستون ها سخت تر می شود . بازی اندرویدی Gate Rusher: Addicting Endless Maze Runner Games را امتحان کنید و ببینید که در مدت زمانی که دارید چند ستون را می توانید طی کنید و هر بار خودتان را به چالش بکشید و تعداد بیشتری از ستون ها را طی کنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید . این بازی با مهارت شما با کشیدن توپ به طرفین مستقیما در رابطه است و در هنگامی که مسیر را طی می کنید می توانید جواهرات و تیله های امتیاز و زمان را جمع کنید و همینطور به امتیازتان بیافزایید . از ویژگی های

بازی Gate Rusher: Addicting Endless Maze Runner Games

می توان به : یک بازی سرعتی که نازمند حداکثر تمرکز می باشد و می تواند تمرکز شما را افزایش دهد ، یک بازی آفلاین سرگرم کننده و اعتیاد آور که برای اجرای آن بر خلاف اکثر بازی ها نیازی به اینترنت ندارید ، چالش های فراوان با سطح دشواری متفاوت که هر کدام به نوعی سرگرم کننده هستند و … اشاره کرد .  
نام: Gate Rusher: Addicting Endless Maze Runner Games
حجم فایل: 45 مگابایت
شرکت سازنده: Kooapps Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.13
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Gate Rusher: Addicting Endless Maze Runner Games - v2.1.13

Put speed run skills and reflexes to the test in the most thrilling and addictive rolling & running game of 2020: Gate Rusher . Gate Rusher is a rolling ball game that tests your timing and precision as you roll through the gates. Roll marbles through the maze, swipe left and right to navigate and swiftly pass through them all. The endless runner picks up speed and intensity as you play, so it only grows more challenging.

لینک دانلود