دانلود مجموعه صدای Gems Melody Bundle

Gems Melody

نام مجموعه ای از صداهای آماده برای ساخت و ویرایش موسیقی در تمامی سبک ها با فرمت WAV و MIDI می باشد که شما را قادر می سازد تا بتوانید با استفاده از صداهای آماده بیت موسیقی خود را به آسانی و با تنوع زیاد ابزار های صوتی ساخته و مدل سازی نموده تا بتوانید بیت خروجی را در بهترین حالت دریافت نموده و لذت ببرید. مجموعه

نرم افزاری Gems Melody Bundle

شامل 3 پکیج مختلف برای آهنگ سازی با صداهای آماده می باشد.

مجموعه ملودی Gems Vol. 1 – Trap Melodies: این مجموعه شامل انواع ملودی های ترپ Trap جذاب و تازه با همکاری برترین های بیلبورد مانند Murda Beatz و Mike Will تهیه و تولید شده است و کاملا واضح و روشن است که موسیقی Trap یکی از بزرگترین زیر سبک های موسیقی hip-hop می باشد ام زمانی که نوبت می رسد تا شما بتوانید موسیقی خود را ایجاد کنید یافتن ملودی های اصلی برای شما بسیار سخت می شود که ما برای همین منظور این پکیج را برای شما گردآوری کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی از آن استفاده نمایید.مجموعه ای با بیش از ۱۰۰ نمونه مختلف ملودی که تضمین می شود در تنظیم و ساخت بیت شما بهترین اثر گذاری را خواهند گذاشت همچنین شما می توانید 100 ها مدل موسیقی Trap واقعی را به شکل واقعی از یک حلقه صوتی تولید کرده و در زمینه ساخت موسیقی بسیار موفق باشید.

مجموعه ملودی Gems Vol. 2 – Lofi Melodies: این مجموعه با دارا بودن ویژگی های بسیار حرفه ای می تواند موسیقی های شما را به سطح بسیار بالاتری برساند. از همان روزهای اول پیدایش موسیقی hip-hop نمونه برداری های آنالوگ یکی از بهترین و تاثیرگذارترین متد برای آوردن گرما و شخصیت به موسیقی بوده است به کمک دارا بودن کتابخانه از نمونه های صوتی آماده که به نظر می آید که مستقیم از جعبه خاطرات آمده است به شما کمک می کند تا بتوانید به آسانی موسیقی ها خود را بهبود ببخشید.

مجموعه ملودی Gems Vol. 3 – Nostalgic Melodies: برخی از موسیقی های قدیمی این توانایی را داشته که شما را به مکان و زمان خاصی ببرند و حس و حال نوستالژی بودن را برایتان تداعی کنند. هنرمندانی مانند SwuM, Mac Demarco, and Clams Casin نمونه های کاملی از این مثال هستند که با آثار خود در ذهن مخاطبان ماندگار شدند. این حس و حال نوستالژی دقیقا همان چیزی است که ما برای کانال زدن به ملودی های موجود در این مجموعه نیاز داریم. در این مجموعه ملودی آماده تمامی ملودی های خاطره انگیز برای شما دوباره نمونه برداری شده تا بتوانید به شکوه بیشتری در آهنگسازی خود رسیده و بدون مشکل به یافتن موسیقی مورد نظر خود بپردازید.

نام: Gems Melody
حجم فایل: 325 مگابایت
شرکت سازنده: cymatics
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Gems Melody Bundle

With some of the biggest producers like Murda Beatz and Mike Will creating billboard hits one after the other, it’s clear that trap music is one of the biggest sub-genres in modern hip-hop. But when it comes to creating your own wave, it can be a little tough finding original sounding melodies for your trap beats... That’s why we put together this collection, with a vast library of 100+ different style samples for you to build off of

لینک دانلود