تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Goinund نسخه Portable

Goinund

شما را وارد جهنم می کند ، جایی که باید با شیاطین بسیار قدرتمند موجود در جهنم دست و پنجه نرم کنید و با آنها مبارزه کنید ، آنها را شکست دهید و قدرت نهایی آنها را به دست آورید اما این کار ساده ای نیست و شاید نتوانید چنین کاری کنید اما اگر بتوانید قدرتتان بیشتر از قبل می شود . مقصد و هدف شما در بازی Goinund این است که در جهنم تبدیل به قدرتمند ترین فرد شوید و بر آنجا حکمرانی کنید اما به این سادگی نیست و مشکلات فراوانی سر راهتان است از مشکلات موجود می توان شیاطینی که سر راه شما قرار می گیرند و برای شما چالش می آفرینند نام برد . اگ بخواهید فرمانروای جهنم شوید باید همه آنها را شکست دهید و قدرت آنها را به دست آورید ، پس همین حالا شروع کنید و با آنها مبارزه کنید ، آنها را شکست دهید و سعی کنید قدرت نهایی آنها را به دست آورید تا اینگونه تبدیل به فرمانروای جهنم شوید . از امکانات دیگر

بازی Goinund

می توان موارد : همانند شما شیاطین نیز به شکار دیگر شیاطین روی می آورند و آنها همانند شما قوی تر می شوند ، عرصه قابل تغییر پویا و فعال ، 4 مهارت مختلف برای بقا و نابودی ، گیم پلی بدون توقف و بسیار سخت که نمی توانید لحظه ای در بازی استراحت کنید و … را نام برد .  
نام: Goinund
حجم فایل: 169 مگابایت
شرکت سازنده: Maksim Chudaev
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 8
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Maksim Chudaev
رمز فایل: www.download.ir

Goinund - Portable

Go down to hell and gain true power, destroying every demon that wants to challenge your intentions.Destroy the demons and become stronger. Get new abilities - for violent killings or survival.Can you become the new Lord of the Underworld, the New Devil?

لینک دانلود