دانلود برنامه تست جی پی اس GPS Test v1.6.2 نسخه اندروید

GPS Test

نرم افزاری برای در یافت GPS در منطقه خود می باشد که از داده های AGPS برای سریعتر انجام شدن این عملیات استفاده کرده و از ماهواره های GPS ، GLONASS ، GALILEO ، SBAS ، BEIDOU و QZSS برای گرفتن امواج ها استفاده می کند . نمودار نوار سیگنال یا GPS (SNR) در این اپلیکیشن نشان دهنده قدرت سیگنال های دریافتی از هر ماهواره و همچنین صحت وضعیت شبکه ای در آنها می باشد . شما می توانید موقعیت ماهواره های مختلف را جستجو کرده و به راحتی آنها را پیدا کنید . مکان فعلی شما در جهان و موقعیت مکانی و زمانی خورشید به شما نشان داده خواهد شد .  همچنین شما می توانید اطلاعاتی مانند سرعت ، ارتفاع ، زمان و ساعت طلوع و غروب خورشید را در هر لحظه و کسری از ثانیه داشته باشید . شبکه های هماهنگ با این نرم افزار OSGB ، UTM ، MGRS ، USNG ، CH1903 ، Maidenhead می باشد . از دیگر قابلیت های

برنامه GPS Test

می توان به : قابلیت به اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود در ایمیل ، اس ام اس ، توییتر و .. ، دارا بودن قطب نما و حالت HUD اشاره کرد که از دیگر نکات قابل توجه این نرم افزار به شمار می آیند ، اشاره کرد .
نام: GPS Test
حجم فایل: 2 مگابایت
شرکت سازنده: Chartcross Limited
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.6.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

GPS Test - v1.6.2

Check to GPS reception in your area, update AGPS data for faster fix times all this and other GPS and Sensor data read from your phone. Supports GPS, GLONASS, GALILEO, SBAS, BEIDOU and QZSS satellites.The app has several colour schemes, which could be used to match other instrumentation, used along side the app. It has a "night mode" colour scheme as well.

لینک دانلود