تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Graviteam Tactics: Grim of Death نسخه SKIDROW

Graviteam Tactics: Grim of Death

نام جدیدترین بسته ی اضافی گسترش دهنده ی بازی شبیه ساز استراتژیک جنگی Graviteam Tactics: Minus Front می باشد که محتویات جدیدی را به آن اضافه می کند . داستان این عنوان در ماه آوریل سال 1942 و در جبهه های اتحاد جماهیر شوروی جریان دارد . منطقه ی انجام عملیات در نزدیکی روستای وینیاگولو می باشد و توسط هشت واحد تصرف شده است . اکنون شما وظیفه دارید تا از این منطقه حفاظت کنید و نگذارید تا به دست سپاه آلمان بیفتد .

بازی Graviteam Tactics: Grim of Death

وسعت بسیار بالایی دارد و منطقه ای که عملیات شما در آن جریان دارد ، بیش از 45 کیلومتر مربع وسعت دارد و همچنین تنوع و زیبایی زیادی در آن دیده می شود . این بازی شامل دو حالت می شود که هر کدام سیستم گیم پلی و مبارزات مخصوص به خود را دارند . در بخش Operational بازی به صورت نوبتی دنبال می شود ، در حالی که بخش Tactical بازی شامل سیستم گیم پلی ریل تایم می شود . همچنین بیش از صد نوع خودروی متفاوت در بازی وجود دارند که هر کدام با جزئیات بالایی طراحی شده اند . محیط بخش اصلی بازی هم بیش از 140 کیلومتر مربع وسعت دارد و توسعه دهندگان تلاش کرده اند تا با استفاده از تصاویر و ویدئوهایی که داشته اند ، این محیط را به واقعی ترین شکل ممکن طراحی کنند . یکی از نکاتی که باعث می شود این نسبت به دیگر عناوین مشابه برتری داشته باشد ، هوش مصنوعی آن می باشد که به هوشمندانه ترین حالت طراحی شده است . همچنین اتمسفر و حال و هوای بازی فوق العاده است در مواقع جنگ به جذاب ترین حد خود می رسد . بازی Graviteam Tactics: Grim of Death همچنین شامل سیستم پویای روز و شب و آب و هوا نیز می شود .

*این نسخه از بازی شامل نسخه ی اصلی بازی و تمام به روز رسان ها و بسته های گسترش دهنده ی آن می شود*

نام: Graviteam Tactics: Grim of Death
حجم فایل: 13.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Graviteam
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - جنگی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Graviteam
رمز فایل: www.download.ir

Graviteam Tactics: Grim of Death - SKIDROW

In the April 1942 the Soviet command conducted regrouping of the forces at the Pogost-Konduya front. This area was occupied by 8 A units, which were to conduct a local operation to capture the area of village Vinyagolovo with a further development of the offensive in the direction of Belovo and gaining the rear of the German 28 Corps, which was defending on the southern shore of lake Ladoga.

لینک دانلود