تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Gripper Prologue Build 5461640 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/07/11 نسخه Gripper Prologue Build 5461640 - Portable اضافه شد.

Gripper Prologue

شامل اولین قسمت از بازی اکشن نقش آفرینی Gripper که قرار است به زودی منتشر شود ، می شود و شما در آن قرار است با باس فایت های جذاب و منحصر به فردی مبارزه کنید . این بازی در دنیای Burning Man جریان دارد ، جایی که اندرویدها به معنای واقعی کلمه انسان ها را می سوزانند . در دنیایی که همه در آن در حال آسیب دیدن هستند ، شما در یک مزرعه با خواهرتان و با آرامش زندگی می کنید ، اما ناگهان یک نفر می آید و خواهر شما را می کشد . اکنون تنها چیزی که برایتان بافی مانده ، خودروی شما به همراه یک قلاب است . زمان این که یاد بگیرید چگونه دشمن های خود را بکشید به پایان رسیده است . شما با دشمن های خود را با استفاده از قلابتان شکار کنید و سپس با اسلحه های خودشان آن ها را نابود کنید . برای به دست آوردن توانایی های جدید شما باید با دو باس فایت غول پیکر و عظیم الجثه ی بازی مبارزه کنید و آن ها را از بین ببرید . چهار منطقه ی مختلف در این بازی وجود دارند . بجنگید و پرواز کنید و از موسیقی های متن فوق العاده ی این عنوان لذت ببرید . بازی Gripper Prologue در حقیقت یک مقدمه برای بازی مورد انتظار Gripper است .

..|| نسخه اصلی بازی Gripper در تاریخ نامعلومی از سال 2021 منتشر خواهد شد و بازی Gripper Prologue دمو و پیش نمایشی از بازی اصلی است که به صورت رایگان در سرویس استیم منتشر شده است ||..

نام: Gripper Prologue
حجم فایل: 2.1 گیگابایت
شرکت سازنده: OctoBox Interactive
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: Build 5461640
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: OctoBox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Gripper Prologue Build 5461640 - Portable

Gripper: Prologue is the start of your own personal story of loss. We turned it into the game to let it go and move on. We hope it will help you too.

لینک دانلود