دانلود فیلم آموزشی Lynda-Habits to Win Every Day | لیندا- عادت هایی برای پیشرفت

در زندگی روزمره عادت‌هایی هستند که اگر بتوانید به‌درستی به آن‌ها شکل بدهید، کار شما را برای دستیابی به موفقیت ساده‌ می‌کنند. با دانلود فیلم آموزشی Lynda-Habits to Win Every Day لیندا یا «عادت‌هایی برای موفقیت‌های هر روزه» این مسیرها در کمال سادگی خود را به شما نشان می‌دهند. چطور؟ برای افزایش سطح انرژی، افزایش انگیزه، بهره‌وری و غیره راه‌هایی وجود دارد که بدون توجه به ‌آن‌ها ما مجبور می‌شویم تا برای داشتن یک راندمان مناسب در کار یا اهداف مختلف زندگی، بیش از اندازه به خودمان فشار بیاوریم. در صورتی که با دانستن ترفندهایی برای ایجاد عادات مناسب، کارمان برای انجام تسک‌های روزانه گرفتن تا تعیین اهداف بلندمدت و دستیابی به ‌آن‌ها ساده‌تر می‌شود.

مدرس این دوره که از سری آموزش‌های Lynda به‌حساب می‌آید، دکتر جیسون ریچاردسون روانشناس است و شما را در این مسیر یاری می‌دهد. او کمک می‌کند تا همه این موارد و بسیار بیشتر را بیاموزید؛ از اینکه بتوانید تمرکز خود را یک مسئله به مسئله دیگر معطوف کنید تا اینکه بتوانید آنچه واقعا برای شما اهمیت دارد را شناسایی نمایید.

در این دوره یاد می‌گیرید که چطور آنچه انرژی شما را می‌دزدد از زندگیتان حذف کنید و چطور محیط اطرافتان را برای افزایش بهره‌وری آماده نمایید؛ در ادامه دکتر ریچاردسون به متدهایی می‌پردازد که تعهد و استمرار شما را به دستیابی به اهدافتان افزایش می‌دهد.

دانلود فیلم آموزشی Lynda-Habits to Win Every Day لیندا و یافتن چرایی زندگی

پیدا کردن چرایی آنچه انجام می‌دهیم، یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که هر کدام از ما لازم داریم یاد بگیریم و این مبحث در کنار موضوع «خودانگیختگی»، یکی از بخش‌های مهم این دوره آموزشی هم هست. علاوه‌براین‌ها، در این سری ویدیوهای آموزشی می‌آموزید که چطور بعد از این که به یک هدف دست پیدا کردید، اشتیاق خود را برای انجام فعالیت‌های بعدی حفظ کنید؛ مشکلی که بسیاری از افراد با آن دست به گریبان هستند.

درمجموع، این سری ویدیوها می‌توانند در عملکرد روزانه شما تاثیر زیادی داشته باشند و شما می‌توانید برای آشنایی دانلود دوره‌های آموزشی مفید و کاربردی، به سایت دانلود فارسی مراجعه کنید. بعد از پایان این دوره، برای گنجاندن عادت‌های کاربردی در زندگی آماده می‌شوید، در طرز تفکر خود تغییرات مهمی ایجاد می‌کنید و به‌واسطه‌ همه این‌ها می‌توانید هر روز برنده باشید!

نام: Habits to Win Every Day
حجم فایل: 663 مگابایت
شرکت سازنده: Lynda
کیفیت: 720
زیرنویس: ندارد
ژانر: آموزشی
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *