تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Happy Wheels v1.0.6

Happy Wheels

بازی محبوب و متفاوت که مبنی بر فیزیک واقعی ساخته شده است و شما در آن نقش یک پدر سوار بر دوچرخه را خواهید داشت که به همراه پسر خود پای به مسیر های بسیار خطرناکی گذاشته و باید با سرعت عمل ، دقت و هوش خود از این مخمصه ها جان سالم به در ببرید . شما برای این بازی احتیاج به اینترنت خواهید داشت ( آنلاین ) و میلیون ها نفر دیگر همزمان با شما این بازی را انجام خواهند داد و بهترین رکورد ها در بازی نشان داده می شوند و جوایز دریافت خواهند کرد ، البته برای دست یابی به رکورد های بالا باید بسیار ماهر و حرفه ای باشید و به سادگی این کار انجام پذیر نمی باشد . در هر مسیر شما با خطر های مختلفی رو به رو می شوید مانند سنگی که به دنبال شما در سرازیری در حرکت می باشد و هر اشتباه باعث نابودی خود و پسرتان می شود و بسیاری مراحل جالب و خلاقانه دیگر . این بازی به دلیل برخی خشونت هایی که دارد برای افراد زیر 16 سال مناسب نمی باشد . از دیگر قابلیت های

بازی Happy Wheels

می توان به : بیش از 60 سطح چالشی و سخت در بازی ، گرافیک 2 بعدی بازی ، کم جحم بودن بازی و فیزیک واقع بینانه بازی اشاره کرد .
نام: Happy Wheels
حجم فایل: 29 مگابایت
شرکت سازنده: James Bonacci
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - هیجانی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Happy Wheels - v1.0.6

Happy Wheels is a side-scrolling, physics-based, obstacle course game with over a billion plays online and is now available for your mobile devices. Assume the role of your inadequately prepared racer and ignore severe consequences in a desperate search for victory.

لینک دانلود