تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Helheim نسخه کرک شده RELOADED

Helheim

بازی جدیدی در سبک اکشن ماجرایی می باشد که شامل دوربین از بالا به پایین می شود و در جهانی علمی تخیلی و سایبر پانکی جریان دارد و مبارزات آن نیز به صورت هک اند اسلش می باشد . حال و هوای این عنوان شباهت هایی به انیمه ها نیز دارد . اتمسفر

بازی Helheim

فوق العاده است و تجربه ی منحصر به فردی را در این زمینه به بازیکن ها ارائه می دهد . داستان این عنوان از جایی شروع می شود که هلا ، الهه ی مرگ تصمیم می گیرد که سلطنت را به شما باز گرداند ، اما در عوض از شما می خواهد که از او در مقابل یک ارتش بزرگ و قدرتمند محافظت کنید و آن ها را شکست دهید . پس شمشیر خود را بردارید و به نبرد با آن ها بروید ، با شمشیرتان آن ها را تکه تکه کنید یا با استفاده از قدرت های باستانی از میان ببریدشان . آیا توانایی مقابله با این ارتش فاسد را که با نیروهای قدرتمند خود هلهایم را در دست گرفته اند و هلا را زندانی کرده اند ، دارید ؟ گیم پلی این بازی بسیار سریع است و لذت بخش ، یادگیری آن است اما ماهر شدن در آن کار سختی می باشد و باید تمرین زیادی برای آن بکنید . سیستم مبارزات هک اند اسلش بازی طراحی خیلی خوبی دارد . البته در مجموع بازی Helheim عنوان سختی است و مبارزه با دشمن ها بسیار چالش بر انگیز و هنگام نبرد با آن ها باید حسابی دقت کند و از تمام مهارت خود استفاده کنید تا بتوانید با شمشیر خود آن ها را به نابودی بکشانید . توسعه دهنده ی این بازی استودیوی مستقل Not a Number که تا به حال چندین عنوان سرگرم کننده ی دیگر نیز ساخته است .
نام: Helheim
حجم فایل: 2.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Not a Number
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 5
نسخه: RELOADED
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 34BigThings srl
رمز فایل: www.download.ir

Helheim - RELOADED

The Helheim was invaded by a mysterious enemy in command of an army corrupted by a powerful technology. Its queen, Hella, was defeated and imprisoned, while her reign was being ravaged. Then an unexpected help arrived and now she is ready to take her throne back. Kill an entire army with Hack’n’Slash mechanics, where every mistake could be fatal. You will have to face an army made up of various types of enemies that will test your skills and hinder your ascent.

لینک دانلود