تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hellish Quart v0.2213 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/01 نسخه Hellish Quart v0.2213 - GOG اضافه شد.

Hellish Quart

یک بازی دوئل شمشیری سه بعدی مبتنی بر فیزیک ، واقع در قرن هفدهم است . در حال حاضر از ویژگی های آن حالت بقا ، دوئل در مقابل هوش مصنوعی و یک حالت چند نفره است.

 بازی Hellish Quart

از ragdolls فعال استفاده می کند و تمام آسیب هایی که تیغه شما می تواند ایجاد کند با فیزیک بیدرنگ محاسبه می شود. چهار دکمه گیم پد 4 زاویه حمله را نشان می دهد. ترکیب دکمه های مختلف حملات و ترکیب های خاصی را ایجاد می کند. اگر حمله نمی کنید ، شخصیت شما به طور خودکار سعی می کند از حملات حریف محافظت کند. تیغه ها واقعاً یکدیگر را مسدود می کنند و این چیزی است که شما را زنده نگه می دارد. برای برنده شدن ، باید از زمان ، اندازه گیری ، تکنیک ، سرعت و عقل مناسب استفاده کنید . دقیقاً مانند هنگام شمشیربازی در دنیای واقعی. کویر جهنمی دارای یک مکان تاریخی است. این بازی در قرن هفدهم میلادی لهستان – مشترک المنافع لیتوانیایی رخ می دهد. مدل های شخصیت با استفاده از لباس های اسکن شده سه بعدی و براساس مد آن دوره ساخته می شوند و مبارزات تک نفره ریشه محکم در واقعیت های زندگی در منطقه خواهد داشت. شما با قزاقهای Zaporozhian ، Hussars لهستانی ، تاتارها ، جنیسرهای ترکیه ، Reiters سوئدی ، تفنگداران فرانسه و غیره را دوئل خواهید کرد.
نام: Hellish Quart
حجم فایل: 3.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Kubold
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.2213
نسخه: GOG
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kubold
رمز فایل: www.download.ir

Hellish Quart v0.2213 - GOG

A physics based, realistic, 3D sword dueling game set in 17th century. Currently it features survival mode, duels vs. AI and a local multiplayer mode. Early Access.

لینک دانلود