تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی Hellsing Ultimate

Hellsing Ultimate

سازمانی است که سعی در محافظت از انگلستان در برابر SS-Major دارد . SS-Major جنگ زده ای که به دنبال شروع جنگ ابدی با ارتش خون آشام است . موجودات تاریکی و شری وجود دارد که در شب باعث گرفتاری و مشکلات میشوند ، و هر انسانی را به اندازه کافی گرفتار می کنند که در درک آنها گرفتار شود . از طرف دیگر Hellsing Ultimate است ، سازمانی که برای از بین بردن این نیروهای فوق طبیعی که وجود بشریت را تهدید می کند ، اختصاص یافته است . در راس این سازمان ایتیجرا وینگاتس هلسینگ است ، که فرمانده یک ارتش قدرتمند میباشد و زندگی خود را با جنگ با ارواح سپری می کند . ارتش گسترده اینتگرا در کنار با اعتماد ترین نابودگر خون آشامش مردی به نام الاد که خود یک خون آشام قدرتمند است ، به همراه خدمتکار اسرار آمیزه اینتگرا و برده ی خون آشام آلو کارد سراس ویکتوری قرار گرفته است . سازمان نه تنها باید با غول‌ها و خون‌آشام‌های همیشگی رو در رو شود بلکه با سازمانی مخفی از طرف واتیکان و میلینیوم (دوره هزار ساله) و در آخر با گروهی از انسان‌های دیوانه و مرموز که در جنگ ۵۰ سال پیش بوجود آمده‌اند نیز باید مقابله کند . در نبرد برای بقای بشر ،

Hellsing Ultimate

ثابت می کند که ظاهرها تنها چیزی نیستند که ممکن است به نظر برسند ، و گاهی اوقات بزرگترین سلاح می تواند به شکل بدترین کابوس باشد .
نام: Hellsing Ultimate
تاریخ انتشار: 2006-2012
امتیاز imdb: 8.3
زبان: ژاپنی
ژانر: اکشن
مدت زمان پخش: 50 دقیقه
محصول کشور: ژاپن
کارگردان: Kohta Hirano
ستارگان: Katie Gray
رمز فایل: www.download.ir

Hellsing Ultimate

The vampire Alucard, his master Sir Integra Fairbrook Wingates Hellsing, and his newly sired ward Seras Victoria, try to protect England from a war-crazed SS-Major who seeks to start an eternal war with his vampire army.

لینک دانلود